YA YAŞANILAN DURUMDA YANLIŞLIK YOKSA
Yasemin Kılınçarslan

Yasemin Kılınçarslan

Yasemin Kılıçarslan

YA YAŞANILAN DURUMDA YANLIŞLIK YOKSA

30 Mart 2020 - 10:37

Hayatınızı koşuşturmakla geçiriyordunuz.

Kendinize ayıracak vaktiniz bile yoktu değil mi?


Bir girdap gibi kapılıp gidiyordunuz. Yaşamın içinde iş, para ve mevki yapabilmek için. Kendinizde stop düğmesine basmayı hiç düşündünüz mü?

Çünkü kaygılarınız, endişeleriniz, korkularınız sizden öndelerdir. Dünya'nın bir canlı olduğunu hiç düşündünüz mü? Ne kadar kendinize ve Dünya'ya değer verdiniz? Yer yüzüne ve kendinize ne kadar şükran duydunuz? Peki, Dünya'nın bahşettiği olanaklara şükran duydunuz mu? Sizlere bütün bolluğu bıkmadan, karşılıksız verdi ve şimdi zamanı; dünya'nın kendini yenilemesi gerekiyordu. Herşey olması gerektiği gibi aslı da.

Bu durumda sizleri neşe,mutluluk ve eğlenmeye davet ediyorum. Ne kadar çok neşelenip eğlenirseniz o kadar çok yaşamı değiştirirsiniz. 

Evet, dünya değişiyor.

Yaşam şeklide.

Yeni bir çağ'dan, başka bir çağ'a geçiş var.

Hızlı bir döngüde ilerliyoruz.

Tepki duyanda var, duymayan da.

Gerçeği olduğu gibi kabul eden,

Gerçekdışı kabul edip, red eden de.

Tepkisellikten işlev gösterdiğimizde olayları daha çok büyütürüz ve kendi gerçeğimiz yaşarız. Durumu olduğu gibi kabul edip,''BAŞKA NELER YAPABİLİRİM?'' sorusuna yöneldiğinizde cevaplar gelecektir:) Sorular güçlendirir cevaplar güçsüzleştirir. Soru sorduğunuzda olasılıkları görmeye başladğınız gibi, cevap verdiğinizde yaratımınızı durdurabilirsiniz. Sorular ile hayatınızı daha çok kolaylaştırabilir, katkısını mutlaka göreceksiniz:).Sağlıkla kalın.

Sevgiler.
 
​​​

YORUMLAR

  • 1 Yorum