TAMDERS EĞİTİMCİ PORTALI - Eğitimin ve İletişimin geleceği...
Özkan Yavaşoğlan

Özkan Yavaşoğlan

TAMDERS EĞİTİMCİ PORTALI - Eğitimin ve İletişimin geleceği ile tanışın!

21 Temmuz 2020 - 16:05

Eğitimin ve İletişimin geleceği ile tanışın! TAMDERS EĞİTİMCİ PORTALI

İnternet Üzerinden Eğitim Sistemi, online kurs, video ders, Sınav & Quiz, Çoklu Öğretmen, Çoklu Sınıf Açabilme, Bilgi Bankası, Soru-Cevap, Üye Paket Dondurma, Paket Transferi, Zoom entegrasyonu ile görüntülü canlı eğitim ve konferans, ve hatta paket oluşturarak online video satışı TAMDERS ile hızlı, pratik ve çok ekonomik.

ÇOKLU SINIF AÇABİLME
Zoom hesabınızı kullanarak çoklu sınıf oluşturabilir, On-Line Okul veya On-Line Dershane eğitimi verebilirsiniz.
ÇOKLU ÖĞRETMEN
İstediğiniz kadar Öğretmen tanımı yapabilir, öğretmenlerinizin Canlı ders veya Videolu ders eğitimi verebilmesini sağlayabilirsiniz
VİDEO DERS EKLEME
Vimeo gibi profesyonel video paylaşım platformlarında bulunan içeriklerinizi başkaları ile paylaşmadan satabilirsiniz.
SINAV & QUIZ
Soru bankasında oluşturduğunuz içerikleri tarih ve saat belirterek sınavlarda kullanabilir veya süresiz quiz yapabilirsiniz.
BİLGİ BANKASI
Video, Pdf, Resim, Yazılı içerik vb. kullanarak sistemde bilgi bankası oluşturabilir ve herkes ile paylaşabilirsiniz.
SORU & CEVAP
Herkese açık veya gizli soru-cevap sistemi ile öğrenci – öğretmen ile görüşerek ders hakkında daha fazla bilgi alabilir.
ÜYE PAKET DONDURMA
Üye olan öğrencilere izin vermeniz durumunda üyeliği dondurabilir, kalan süre hesaplanır, daha sonra kalan süre kadar kullanabilir.
PAKET TRANSFERİ
Üyelikten ayrılmak isteyen bir kullanıcı elindeki üyelik paketini bir sefere mahsus olmak üzere farklı bir üyeye devredebilir.

TAMDERSŞirketler ve Kurumların da Geleceğini Şekillendiriyor

“TAMDERS İnternet Üzerinden Eğitim Sistemi“, online kurs, video ders, bilgi bankası, soru-cevap, Zoom entegrasyonu, konferans ve hatta paket oluşturarak online video satışı gibi özellikleriyle Şirketler ve Kurumların da geleceğini şekillendiriyor. Sistem oldukça gelişmiş video konferans özelliklerine sahiptir. İstenirse özel ya da grup toplantı ve görüşmeleri de yapılabilir. Video konferans ekranında katılımcıları yönetme, seslerini ve görüntülerini kapatma, toplantıdan atma, ekran paylaşımı, buluta ya da bilgisayara kaydetme, beyaz tahta, ekran düzeni, ses ve görüntü ayarları gibi özellikler mevcuttur.

TAMDERS Zoom ile Entegre

Zoom, masaüstü ve mobil cihazlardan HD Video ve Ses, kayıt, takvim, güvenlik, sohbet, paylaşım gibi kurumsal düzeyde video konferans imkanları sunabilmektedir. Satın almış olduğunuz ZOOM paketinizi TAMDERS platformumuz ile entegre bir şekilde kullanmanız mümkündür. Tamders üzerinde tanımlanan kullanıcılarla ve takvimle bağlantılı olarak eğitim planlaması yapabilir ve sizin kurallarınıza göre canlı eğitim ya da konferanslar sürdürebilirsiniz.

TAMDERS ile Eğitim Videolarınızı İnternetten Satıp Para Kazanabilirsiniz

Dilediğiniz paketleri TAMDERS Eğitimci Portalı üzerinden oluşturabilir ve bu paketler kapsamında çekmiş olduğunuz ve vimeo’ya yüklediğiniz videolarınızı listeleyebilirsiniz. PAYTR ödeme altyapısı için gerekli ÜCRETSİZ başvuruyu yaparak anında satışa da geçebilirsiniz. PAYTR ödeme altyapısı sayesinde tek tek bankalarla anlaşmanıza gerek kalmadan çeşitli kredi kartlarına taksit de yapabileceksiniz. Satışlarınızdan elde edeceğiniz kazancınız PAYTR tarafından ilgili komisyon düşülerek ertesi gün hesabınıza nakit yatırılmaktadır.

Web siteniz nasıl görünecek?

https://demo.tamders.com/ linkine tıklayıp TAMDERS demosunu hemen inceleyebilirsiniz. Web siteniz kendi logonuzla ve tamamen size ait bilgilerle bu şekilde görüntülenebilir. Elbette ki çeşitli tasarımsal değişiklikler ve size özel çalışmalar yapılabilir. Bu tip bir web sitesi üzerinden hem paket satışı yapabilir, hem eğitim verebilir, hem sınav ve değerlendirmeler uygulayabilir, hem de yukarıda açıkladığımız daha pekçok özelliğimizi kullanarak gelecekteki eğitim modelini şimdiden uygulamaya koyup öncü olabilirsiniz.

GENİŞ BİLGİ VE İLETİŞİM İÇİN:

PROMEGA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ANKARA CD. NO:163/A BORNOVA İZMİR

TEL: 0(232) 430 72 50 – 0(533) 265 10 90