MUSTAFA ÇEKİRGE KİMDİR?
Mustafa Çekirge

Mustafa Çekirge

Mustafa Çekirge

MUSTAFA ÇEKİRGE KİMDİR?

30 Ekim 2019 - 17:23

Merhaba değerli gazete4.com ailesi. Öncelikle beni aranıza aldığınız için ne kadar mutlu ve gururlu olduğumu bilmenizi isterim. Bu gelişmeye önayak olan değerli dostlarım Meriç Egemen ve Hüseyin Çetinbudaklar’a çok teşekkür ederim.

Kendimi kısaca tanıtmam gerekirse: 1976 İzmir Doğumluyum. İlkokulu Hakimiyet-i Milliye İlkokulunda okuduktan sonra ortaokul ve liseyi İzmir Türk Koleji Anadolu Ingilizce Bölümünde tamamlayarak 1994 yılında mezun oldum. Ardından Dokuz Eylül Üniversitesi Maden Mühendisliği Bölümünü 2001 yılında tamamlayarak önce askerlik görevimi tamamladım sonra da çalışma hayatıma başladım. Doğma büyüme İzmirli birisi olarak İzmir dışında ve hatta yurtdışında yaşadığım dönemlerde Türkiye’nin farklı profillerini tanıma ve anlama imkanım oldu. Farklılıkları, anlayışları, önyargıları ve öncelikleri değerlendirip karşılaştırmakta imkanı buldum. Bu algı beni yazmaya yöneltti. İnsanların ve toplumların birbirlerini kavrayamadıklarını fark ettim ve bunu açıklamaya çalıştım. Gazete4.com ailesi ile birlikte bugüne kadar bireysel olarak yapmaya çalıştığım bu değerlendirmeleri artık daha sosyal ve daha geniş kitlelere yayma imkanı bulacağım için mutlu ve gururluyum.

Saygılarımla,
Mustafa Çekirge 

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Hüseyin Çetinbudaklar
  2 ay önce
  Hayırlı, uğurlu olsun Mustafa kardeşim. Kibarlığın için de ayrıca teşekkürler. Seni ve kıymetli yazılarını burada takip edebilecek olmak hepimiz adına büyük şans ve mutluluk. Bizi kırmadığın için gönülden teşekkür ederiz. Hayırlısı olsun.
 • Alpay ordukay
  2 ay önce
  Baş takipçin ben olacağım mustafa çekirge.basarilar diliyorum.
 • Ali Çelik
  2 ay önce
  Mustafa bey başarılar dilerim.