Categories Vize

Aöf Vize Ne Zaman Açıklanır?

AÖF online sınavları 19 Nisan’da sona erdi. Sonuçların kesin olarak ne zaman açıklanacağı henüz Anadolu Üniversitesi Açıköğeretim Fakültesi tarafından duyurulmadı. Ancak geçmiş tecrübeler göz önünde bulundurulduğunda sınav sonuçlarının en geç 26 Nisan Pazartesi gününe kadar açıklanması bekleniyor.

AÖF vize sınavları ne zaman açıklanır?

Geçtiğimiz sınavlar 25 Ocak’ta tamamlanmış ve sonuçlar 30 Ocak’ta adaylara duyurulmuştu. Buna göre gözler 24 Nisan’ın hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle 26 Nisan 2021 Pazartesi gününe çevrilmiş durumda. Pazartesi günü Anadolu Üniversitesi’nden sonuç açıklaması gelmesi bekleniyor.

2021 AÖF Vize Sonuçları Ne Zaman Açıklanır?

Geçtiğimiz dönem vize sınavları 19 Nisan’da sona ermiş ve sonuçlar 26 Nisan tarihinde açıklanmıştı. Bu bilgiler göz önüne alınırsa açık üniversite sınav sonuçlarının 14 Haziran’da açıklanması bekleniyor.

AÖF 2021 bahar dönemi sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

2021 AÖF bahar dönemi final sınavlarının sona ermesiyle birlkte sonuç tarihleri araştırılmaya başlandı. Şu an için sonuçların tarihleri ile ilgili bir bilgilendirme yapılmadı. Yapılan bir önceki sınav 1 hafta sonra açıklanmıştı. AÖF sınav sonuçlarının 14-15 Haziran tarihlerinde açıklanması bekleniyor.

You might be interested:  Sık sorulan: Ermenistan Vize Nasıl Alınır?

AÖF Final Sınavı Online mı?

Geçtiğimiz sene internet üzerinden yapılan dönem sınavlarının ardından yaz okulu sınavları da online olarak yapılmıştı. Ancak bu yıl vize ve final sınavları yüz yüze olarak gerçekleştirilecek. AÖF KAYIT YENİLEME TARİHLERİ Anadolu Üniversitesi, AÖF kayıt yenileme işlemleri 8 Ekim’de sona erecek.

AÖF final sınavları ne zaman 2021?

2021 Anadolu Üniversitesi final sınavı ne zaman bitecek? Anadolu Üniversitesi’nin internet sitesinden yapılan duyuruda, “Açık öğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri 2020- 2021 Bahar Yarıyılı Dönem Sonu Sınavları ÇEVRİM İÇİ (ONLINE) ortamda 29-30-31 Mayıs ve 5-6-7 Haziran tarihlerinde yapılacaktır.

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim sınavı Ne zaman Açıklanacak?

AÖF final sınavları ise 7 Haziran tarihinde tamamlanacak. Bu bilgiler göz önüne alındığında AÖF final sınavı sonuçlarının 14 Haziran’da açıklanması ön görülüyor.

Sınav sonuçları ne zaman açıklanacak YKS?

ÖSYM’nin sınav takvimine göre 2021 YKS sınav sonuçları 4 Ağustos’ta açıklanacak.

Anadolu Üniversitesi dersleri ne zaman başlıyor?

Anadolu Üniversitesi ‘nden 202-2022 eğitim öğretim açıklaması geldi. İşte Anadolu Üniversitesinden yapılan o açıklama: “Üniversitemizde 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi dersleri, 4 Ekim 2021 tarihinde başlayacaktır.

AÖF Bahar Dönemi Sınav Sonuçları ne zaman açıklanacak?

27 Eylül 2020 tarihinde yapılan 2020 Bahar ve Yaz dönemi e-Sertifika Programları sınav sonuçları ile 4 Ekim 2020 tarihinde yapılan Yerel Yönetimler e-Sertifika Programları sınav sonuçları açıklandı.

AÖF bahar dönemi sınavları online mı?

Üniversite eğitimine Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi bünyesinde devam eden öğrencilerin gireceği AÖF bahar dönemi final sınavı online olarak gerçekleştirilecek.

AÖF sınav online mi?

AÖF SINAVLARI ONLINE MI, YÜZ YÜZE Mİ? Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi’nden yapılan açıklamaya göre, 2021-2022 AÖF sınavları yüz yüze yapılacak.

AÖF Güz Dönemi sınavları online mı?

Açıköğretim Fakültesi, güz döneminde ara sınav (vize) ve dönem sonu (final) sınavı düzenleyecek. Geçtiğimiz eğitim döneminde koronavirüs sebebiyle bu sınavlar online olarak düzenlenmişti.

You might be interested:  Soru: Araba Vize Cezası Ne Kadar?

AÖF 2021 final sınavı nasıl olacak?

Anadolu Üniversitesi’nin internet sitesinden yapılan duyuruda, “ Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri 2020- 2021 Bahar Yarıyılı Dönem Sonu Sınavları ÇEVRİM İÇİ (ONLINE) ortamda 29-30-31 Mayıs ve 5-6-7 Haziran tarihlerinde yapılacaktır. ” ifadeleri kullanıldı.

AÖF 2020-2021 sınavları online mı?

AÖF Güz Dönemi Sınavları Online Mı? Açıköğretim Fakültesi 2020 – 2021 eğitim öğretim yılı yaz okulu sınavları yüz yüze imkanlarla tamamlandı. Yeni eğitim döneminde vize ve final sınavları da yüz yüze olarak gerçekleştirilecek.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *