Categories Türkiye

Xiaomi Türkiye Ne Zaman Gelecek?(Çözüm bulundu)

Xiaomi Türkiye Ne Zaman Çıkacak?

Çin merkezli teknoloji şirketi Xiaomi, 2021 yılının ilk çeyreğinde Türkiye ‘de akıllı telefon üretimine başlayacağını duyurdu. Marka bu yatırımıyla yaklaşık 2 bin kişiye de istihdam sağlayacak. Salcomp iş birliği ile hayata geçirilecek fabrika yıllık 5 milyon adet telefon üretim kapasitesine sahip olacak.

Xiaomi Türkiye’de hangi telefonu Uretecek?

Xiaomi ilk etapta Türkiye ‘de Redmi 9C modelini üretecek.

Xiaomi Türkiye’de üretiliyor mu?

Xiaomi, Türkiye ‘de ürettiği yeni modeli Redmi 9T’nin satışına başladı. Şirketin, İstanbul Avcılar’daki fabrikasında üretilen giriş seviyesi yeni telefonu dörtlü kamera kurulumuyla geliyor.

Xiaomi Türkiye fabrikası nerede?

İstanbul ‘un Avcılar ilçesinde kurulan fabrikanın yılda 5 milyon adet akıllı telefon üretim kapasitesine sahip olacağı bildirildi. Fabrika Salcomp ve Xiaomi ortaklığıyla kuruldu. Toplamda 30 milyon dolarlık yatırımla 14 bin metrekare araziye kurulan fabrika, bugün yapılan törenle resmen açılmış oldu.

Redmi 9C ne zaman çıkacak?

Xiaomi Redmi 9C Ne Zaman Satışa Çıkacak? Xiaomi Redmi 9C ‘nin turuncu, siyah ve mavi renklerde seçenekleri bulunuyor. 7 Temmuz tarihinde satışa çıkacak telefonun fiyatı ise 100 dolar (685 TL) olarak belirlendi.

Xiaomi telefon nerede üretiliyor?

Xiaomi Nerede Üretiliyor? Xiaomi Çin’de üretilmektedir.

You might be interested:  Abd Türkiye Büyükelçisi Kim?(En iyi çözüm)

Xiaomi Türkiye’de fabrika açıyor mu?

Çinli teknoloji devi Xiaomi ‘nin Salcomp ortaklığı ile İstanbul ‘da kurduğu fabrika bugün açıldı. 30 milyon dolara kurulan fabrikanın açılışına Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan video mesajla katıldı.

Türk malı telefonlar hangileri?

Bu markaların başında yer alan Vestel, General Mobile, Teknosa, Escort, Piranha, Trident, Sunny, Casper, Reeder gibi modellerdir.

Türkiye’de üretilen cep telefonu var mı?

Samsung Galaxy A serisinde yer alan A21, A30, A70, A80’nin tamamı Türkiye ‘de üretiliyor. Geçen süreçte yerli üretim olarak Oppo A74, Oppo Reno 5Lite, Xiaomi Redmi 9T, Vivo Y11s, TCL 20 SE, realme C21 modelleri lanse edildi.

Xiaomi ne zaman üretime geçecek?

Xiaomi ‘nin Türkiye biriminden yapılan konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Küresel teknoloji lideri Xiaomi ve akıllı dünyaya güç veren partneri Salcomp’un, 2000 kişiye istihdam sağlayarak yılda 5 milyon adet akıllı telefon üretim kapasitesine sahip olacak İstanbul Avcılar fabrikasının açılışı 29 Mart 2021 tarihinde

Redmi 9C yerli mi?

Bu markalardan biri olan Xiaomi, ilk yerli üretim telefon olarak bantlarından Redmi 9C modelini geçirdi. Türkiye pazarında daha öncede ithal olarak getirilen bu model, şimdi yeni kurulan fabrikasında ilk banda düşen cihaz oldu.

Redmi 9T hangi ülkenin?

Xiaomi Inc. Çin, Pekin merkezli dünyanın en büyük 4. akıllı telefon üreticisi. Xiaomi, akıllı telefonlar, mobil uygulamalar, dizüstü bilgisayarları ve birçok tüketici elektroniği tasarlar, geliştirir ve satışını yapar.

Xiaomi Avcılar fabrika ne zaman açılacak?

Yıllık 5 milyon adet akıllı telefon üretim kapasitesine sahip olduğu belirtilen fabrikanın 2021 Mart’taki açılışına Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank da katılmış; Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan da açılışa mesaj göndererek “30 milyon dolarlık yatırımla kurulan fabrika 2 bin kişiye istihdam sağlayacak” demişti.

You might be interested:  Türkiye Hangi Kur Sistemini Kullanıyor?(Doğru cevap)

Xiaomi distribütörü kim?

Mobil iletişim ürünleri satış ve satış sonrası hizmet sektörü markası EVOFONE, Çin merkezli, dünyaca ünlü teknoloji şirketi Xiaomi ‘nin akıllı telefonları ve tüm ürünlerinin Türkiye’deki yetkili distribütörü oldu.

Xiaomi telefonlar Android mi?

Android işletim sistemine sahip olan Xiaomi telefonlar, Türkiye pazarında da oldukça başarılı bir satış grafiği ortaya koyuyor. Xiaomi Note 10, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Note 9, Xiaomi Redmi Note 8, Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Xiaomi Mi A2 Lite gibi birçok model, Türkiye’deki kullanıcılar tarafından rağbet görüyor.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *