Categories Türkiye

Xiaomi Türkiye Garantisi Hangi Firma? (Çözünme)

Xiaomi Türkiye yetkili servis telefonları Xiaomi‘nin Türkiye‘de distribütörü Evofone firması. Yetkili servisi ise Genpa, Evofone ve OUNO. Çoğunlukla Genpa üzerinden onarım yapıldığını belirtelim.

Xiaomi Türkiye servisi var mı?

Xiaomi, Türkiye ‘deki ilk yetkili servisini İstanbul ‘da açtı. Genpa ortaklığıyla açılan yetkili servis, Xiaomi Türkiye garantili ürünler ile Genpa garantili ürünlerin onarımları için hizmet verecek. Son birkaç yılın en popüler teknoloji şirketlerinden Xiaomi, Türkiye ‘de kendi için bir ilke imza attı.

Xiaomi Türkiye garantili olduğunu nasıl anlarız?

Özel bandrol üzerinde “ Xiaomi Türkiye Garantili EVOFONE” yazısı bulunuyor. Ayrıca cihazı açtığınızda aynı çıkartmaya sahip bir garanti belgesi ve GENPA logolu bir diğer teknik servis bilgilendirme notu çıkıyor. Tüm bunlar cihazınızın Türkiye garantili resmi ürünler olduğunu gösteriyor.

Xiaomi garanti servisi kim?

Xiaomi Ekosistem ürünlerini www.mi.com/tr adresi üzerinden satın alan kullanıcılarımız 800 621 2226 numarası ve/veya Dora İletişim ve Ticaret A.Ş. üzerinden hizmet alabilirler.

Xiaomi Türkiye resmi distribütörü kim?

Mobil iletişim ürünleri satış ve satış sonrası hizmet sektörü markası EVOFONE, Çin merkezli, dünyaca ünlü teknoloji şirketi Xiaomi ‘nin akıllı telefonları ve tüm ürünlerinin Türkiye ‘deki yetkili distribütörü oldu.

Xiaomi Garanti ne kadar kaldı?

https://www.mi.com/global/verify#/en/tab/imei adresine giriş yapmanız halinde sorgulama yapabileceğiniz ekrana ulaşabilirsiniz. Bu ekranda IMEI ya da SN kodunu ihtiyacımız olacaktır. Bu kodlar ise cihazınızı aldığınızda kutu içerisinde bulunan etiketler üzerinde yazmaktadır.

You might be interested:  Türkiye Soğuk Savaş Döneminde Nasıl Bir Politika Izlemiştir?(Çözülmüş)

Xiaomi Türkiye hangi servis?

Xiaomi Türkiye yetkili servis telefonları Xiaomi ‘nin Türkiye ‘de distribütörü Evofone firması. Yetkili servisi ise Genpa, Evofone ve OUNO. Çoğunlukla Genpa üzerinden onarım yapıldığını belirtelim.

Telefonun garantili olduğunu nasıl anlarım?

IMEI numaranız ile telefonun markasına göre ilgili sorgulama sayfasına girerek garanti süresi öğrenilebilir. IMEI ile Garanti Süresi Sorgulama

  1. Telefona ait garanti belgesi veya cihazın kutusu üzerinden,
  2. Telefonunuzdan *#06# tuşlayarak,
  3. Telefonunuzun batarya bölümünden,

Türkiye garantili ne demek?

Ülkemizde resmi olarak faaliyet gösteren yetkili servislerin garanti ve teknik servis hizmeti vermesine Türkiye garantisi denir. Türkiye garantisinin bir diğer adı da distribütör garantisidir.

Xiaomi distribütör garantili ne demek?

Distribütör garantili cihaz, üretici firma tarafından verilmekte olan bir garantidir. Diğer bir garanti türü de ithalatçı garantili cihazlar olarak karşımıza çıkmaktadır. İthalatçı firma garantili olarak satın aldığınız üründe üretici firmanın herhangi bir rolü bulunmamaktadır.

Xiaomi arka cam garanti kapsamında mı?

Ekranının kırılması, ön cam çatlaması, iç ekran kırılması, telefonun darbe alması sonucu ekranın hasar görmesi ve sıvı teması telefon üreticileri tarafından tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında kalır.

Xiaomi batarya değişimi garanti kapsamında mi?

Garanti, satın alma tarihinden itibaren ana ünite için iki (2) yıl, çıkarılabilir pil ve şarj cihazı için on iki (12) ay ve çıkarılamayan pil için iki (2) yıl boyunca geçerlidir. Xiaomi, Ürünün kesintisiz veya hatasız bir şekilde çalışacağını garanti etmez.

Xiaomi resmi distribütörleri kim?

Evofone | Xiaomi Türkiye Resmi Distribütörü

Evofone kime ait?

Uğur Soylu’nun sahibi bulunduğu EVOFONE /EVOBT şirketleri genel müdürü Sn. Onur Çon beyefendinin sunumunu yaptığı A2 ürünü lansmanı XİAOMİ TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ lansmanına dönüşmüştür.

You might be interested:  Türkiye Hangi Saat Dilimnde?(Çözülmüş)

Xiaomi Türkiye nerede?

XİAOMİ TÜRKİYE FABRİKASI NEREDE? Xiaomi Türkiye fabrikası, İstanbul Avcılar Firuzköy bölgesinde yer alıyor.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *