Categories Türkiye

Xiaomi Mi Band 6 Ne Zaman Türkiye Ye Gelecek?(Çözüm bulundu)

Mi Band 6 kaç TL?

2.450,91 TL Xiaomi Mi Band 6 Akıllı Bileklik ürününün 16 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.

Xiaomi Mi Band 6 su geçiriyor mu?

Xiaomi Mi Band 6 akıllı bileklik, 50 metreye kadar suya dayanıklı olma özelliğiyle ön plana çıkar.

Xiaomi Mi Band 6 GPS var mı?

Mi Band 6 ‘nın en önemli özelliği, yerleşik GPS özelliği olabilir. Xiaomi Mi Band 6 ‘nın sızdırılan özellikleri arasında en dikkat çekeni, yerleşik GPS olacak gibi görünüyor. Kodlarda yer alan diğer özellikler ise SpO2 sensörü ve Amazon’un sesli asistanı Alexa’ya verilecek destek olarak karşımıza çıkıyor.

Mi Band 6 hangi uygulama?

Xiaomi Mi Band 6, Mi Fit uygulaması üzerinden gelen ilk güncellemesi ile uyku nefes kalitesi özelliği kazanmıştı. Normal uyku takibi özelliği de olan Mi Band 6, yayımlanan güncelleme ile bazı ufak hatalarından da kurtulmuştu.

Mi Band 6 denize girilir mi?

Özellikle dalis icin uretilenler haric tabi. Bu sebeple denize girmeyin. Havuz dışında kullanmak tavsiye edilmiyor.

Mi Band 6 Pai nedir?

PAI, kullanıcının vücut durumunu daha sezgisel olarak kontrol etmesini sağlayan algoritma yoluyla kalp atış hızı değerini daha anlamlı bir PAI değerine dönüştüren kişisel bir aktivite göstergesi. Tüm bunlara ek kadın kullanıcılar için adet dönemi tahmini ve titreşim hatırlatıcıları da var.

You might be interested:  Türkiye Elektrik Ihtiyacını Hangi Ülkelerden Karşılıyor?(Mükemmel cevap)

Mi Band 5 bileklik su geçiriyor mu?

Xiaomi mi band 5 akıllı bileklik, 5ATM (50 metre) suya dayanıklılık sensörü ile suya ve toza karşı dayanıklı şekilde çalışmaktadır.

Mi Band 6 kaç metre çeker?

50 metre suya dayanıklılık Otomatik kulaç sayısı algılama5 ATM su geçirmezlik özelliği* ile Smart Band ‘i duşta, yüzme havuzunda ve sörf yaptığınız sırada kullanın.

Mi Band 6 Türkçe dil desteği var mı?

Mi band 6 ya türkçe dil desteği geldi.

Xiaomi Band 6 nasıl şarj edilir?

Şarj yuvasının diğer ucunda bulunan USB girişini bilgisayarınıza bağlayın. ( Mi Band ‘ın bilgisayar USB çıkışı ile şarj edilmesi zorunludur.) Band ‘ınız şarj olmaya başladığında üzerinde yeşil ışıklar yanıp sönmeye başlayacaktır. yaklaşık olarak 3-4 saat içerisinde üç adet yeşil ışık yanacaktır.

Xiaomi Mi Band 6 NFC var mı?

Xiaomi ‘nin ülkemizde de fazlaca kullanıcısı bulunan Mi Band 6 modeli, çıkışında NFC olan ve olmayan model olarak tanıtılmıştı. NFC ‘li modeli Çin pazarına özel tutan şirketin sevilen modeli, yakın zamanda Avrupa pazarında görülecek.

Smart Band 6 nasıl kullanılır?

Kullanmaya başlamadan önce Mi Smart Band 6 ‘yı uygulamaya ekleyin. Uygulamada Mi hesabınıza giriş yapın ve bandı telefonunuzla bağlamak ve eşleştirmek için talimatları izleyin. Bant titreştiğinde ve ekranında bir eşleştirme isteği görüntülendiğinde, telefonunuzla eşleştirmeyi tamamlamak için öğesine dokunun.

Mi Band 6 ios uyumlu mu?

Uygulamasıyla uyumlu. Çoğu saat markası Apple cihazlara destek veriyor fakat Apple Android cihazlara destek vermiyor.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *