Categories Türkiye

X Factor Birincisi Türkiye Kim Oldu?(En iyi çözüm)

X Factor Türkiye neden bitti?

X Factor Türkiye reyting düşüklüğü nedeniyle 19 Temmuz 2014 tarihinde ekranlara veda etti.

İlyas Yalçıntaş hangi yarismada unlu oldu?

Erzincan’da dünyaya gözlerini açıp, yalnızca müzik yaparak kazandığı zor hayattan sonra yetenek yarışması sayesinde tanıdığımız başarılı isim İlyas Yalçıntaş İncir çocuk

X Factor Star Işığı jüri üyeleri kim?

Geçtiğimiz aylarda yayın hayatına başlayan Medyapım imzalı ‘ X Factor: Star Işığı ‘nın jüri üyesinin değişeceği açıklanmıştı. Daha önce Emre Aydın, Ziynet Sali, Armağan Çağlayan ve Ömer Çağlayan’ın oturduğu jüri koltuğuna Serdar Ortaç ve Sinan Akçıl gelmişti. Diğer jüri üyeleri ise Atiye ve Nigar Camal oldu.

Fırçacı Ahmet Aslan Kimdir?

Adana’da süpürge sattığı sırada şarkı söylerken, kendisini özel bir televizyon kanalında yayınlanacak olan ses yarışmasının seçmelerinde bulan ve finale kadar yükselen 26 yaşındaki ‘ Fırçacı Ahmet ‘ lakaplı Ahmet Aslan, ailesinin geçimini, mesleğini sürdürerek sağlıyor. 4’ncü çocuğunun dünyaya gelmesini bekleyen Aslan,

Atakan Yıldırım kimdir?

Atakan Yıldırım,Edebiyat, Öykü, Türk Edebiyatıkategorilerindeeserler yazmışbir yazardır. Başlıca kitapları alfabetik sırayla;Dönence, Sahaf olarak sayılabilir. Atakan Yıldırım kitapları;Cinius Yayınlarıaracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur.

Ilyas Yalçıntaş hangi köylü?

İlyas Yalçıntaş, 7 Mart 1989 yılında Erzincan’da dünyaya gelmiştir. Annesi Adapazarı, babası Erzincanlı’dır.

Ilyas Yalçıntaş nerede doğdu?

7 Mart 1989 yılında İstanbul’da doğan İlyas Yalçıntaş, X Factor isimli yarışma da kendi bestelediği İncir isimli şarkısıyla yarıştı ve bir anda tüm Türkiye’nin dikkatini çekti.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *