Categories Türkiye

Wwe Türkiye Hangi Kanalda 2015?(Çözüm bulundu)

WWE hangi kanalda 2021?

WWE Smackdown – WWE 11.09. 2021 Cumartesi günü WWE yayınlanıyor. Progarmı/Etkinliği S Sport Plus, S Sport 2 yayınlıyor.

WWE Türkiye hangi kanalda?

4 Ekim 2019 tarihinden itibaren FOX kanalında yayınlanmaktadır.

NXT hangi kanalda?

WWE ‘nin yayın hakları ülkemizde S Sport’a aittir, yani bu demek oluyor ki Türkiye’de wwe izle yebilmek için S Sport üyeliğinizin olması gerekiyor. Ayda 20 TL civarında bir ücrete tabii olan abonelik sistemi ile S Sport Plus platformundan wwe canlı izle yebilirsiniz.

WWE Raw hangi günler?

WWE Raw, diğer adıyla Monday Night Raw veya kısaca Raw, Amerika Birleşik Devletleri’nde USA Network’te canlı olarak Pazartesi geceleri yayınlanan profesyonel güreş televizyon programı.

WWE kurgu mu?

Diğer profesyonel güreş promosyonlarında olduğu gibi, WWE şovları yasal yarışmalar değil, hikayeye dayalı, senaryolu ve kısmen koreografili maçlar içeren, tamamen eğlenceye dayalı performans tiyatrosudur. Ancak maçlar doğru yapılmazsa genellikle oyuncuları yaralanma, hatta ölüm riskine sokabilecek hareketler içerir.

Smackdown yapmak ne demek?

s nek kanalında izlenebilen kavga, dovus, kotu oyunculuk ile heyecan yaratma programı. genel olarak sevilmesinin tek sebebi güreşçilerin akrobatik dövüşmeleri değil, şovdur. smackdown izleyicileri güreşçileri dövüşürken değil şov yaparken izlemek isterler.

NXT ne zaman kuruldu?

WWE NXT WWE tarafından düzenlenen, 23 Şubat 2010 tarihinde başlamış bir profesyonel güreş televizyon programıdır.

Royal Rumble 2021 nereden izlenir?

Royal Rumble hangi kanalda? Hayranlar Royal Rumble ‘ı satın alabilir BT Spor Gişe 19,95 £ bir kerelik ücret karşılığında. Sky, BT ve Virgin dahil olmak üzere bir dizi TV platformundan erişilebilir. BT müşterileri, satın alabileceğiniz Kanal 494’e gitmelidir BT Spor Gişe Etkinlikler.

You might be interested:  Türkiye-hırvatistan Maçı Hangi Kanalda?(Soru)

Smackdown Türkiyeye ne zaman gelecek?

WWE ‘nin benzersiz aksiyon dolu eğlence markası RAW ile Türkiye ‘ye geliyor. En sevilen süperstarlar John Cena, CM Punk, The Miz, Dolph Ziggler, R-Truth, Kofi Kingston ve ZackRyder’ın yanı sıra bir çok WWE süperstarı, 23 Şubat Cumartesi Günü tüm yeteneklerini Türk seyirciler önünde sergiliyor.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *