Categories Türkiye

Vodafone Türkiye Kimin?(Çözülmüş)

Vodafone Türkiye

Tip Anonim şirket
Kilit kişiler Engin Aksoy (CEO) Serpil Timuray
Ürün SIM kart, cep telefonu ve taşınabilir modem (Vodem)
Gelir TRY 13.6 milyar TL (2020)
Sahibi Vodafone

Vodafone Türkiye Genel Müdürü Kimdir?

Vodafone Türkiye CEO’su olarak Engin Aksoy atandı. Alex Froment Curtil Vodafone Grubu Ticari Operasyonlar ve Stratejiden sorumlu İcra Kurulu üyesi görevine getirildi. Engin Aksoy görevi Alex Froment Curtil’den 1 Şubat 2021 itibariyle devralacak.

Vodafone kime bağlı?

Vodafone, Birleşik Krallıklar’a ait olan bir markadır.

Engin Aksoy kimdir?

Kariyerine 1994 yılında Coca-Cola İçecek’te başlayan Aksoy, 1997-2000 yıllarında Michelin’de Satış Bölge Müdürü, 2000-2008 yıllarında ise önce Nike Türkiye İcra Kurulu Üyesi, daha sonra Nike Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi Satış Direktörü olarak çalıştı.

Vodafone misyonu nedir?

Dünyanın en büyük teknoloji iletişimi şirketlerinden biri olan Vodafone Grubu’nun bünyesinde yer alan Vodafone Türkiye, “herkes için dijital bir gelecek inşa etme” vizyonu doğrultusunda, birey ve kurumlara sabit, mobil ve içerik hizmetleri dahil tüm telekomünikasyon teknolojilerini tek çatıda sunmaktadır.

Vodafone Yeni Ceo’su Kim?

İngiliz cep telefonu şirketi Vodafone, Amerikan Verizon Wireless’taki yüzde 45 hissesini şirketin ana hissedarı Verizon Communications’a 130 milyar dolara sattı. Bu, tarihteki en büyük hisse satışlarından biri.

Vodafone hangi ülkelerde var?

Amerika Birleşik Devletleri, Brezilya, Danimarka, Estonya, İzlanda, Japonya, Karadağ, Lüksemburg, Moldova, Suudi Arabistan, Almanya, Arnavutluk, Avustralya, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Güney Afrika, Hırvatistan, Hollanda, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, KKTC, Letonya,

You might be interested:  Türkiye Bm Ye Ne Zaman Girdi?(En iyi çözüm)

Vodafone numara sorgulama nasıl yapılır?

Vodafone Bilinmeyen Numaralar Servisi’nden sorgulama yapmak için; – 11842 Bilinmeyen Numaralar servisimizi arayabilir, – “KIM” yazıp boşluk bırakıp 10 haneli GSM numarası’ nı yazarak 7048′ e sms gönderebilirsiniz.

Alex froment kimdir?

ALEX FROMENT -CURTIL KİMDİR? 2003 yılından bu yana Vodafone Grubu, Vodafone Malta ve Vodafone Macaristan’da üst düzey rollerde yer alan Froment -Curtil, 2016-2018 yılları arasında Vodafone Macaristan CEO’luğu görevini yürüttü. Alex Froment -Curtil, 2018’den bu yana Vodafone Mısır’ın CEO’su olarak görev yapmaktaydı.

Vodafone kaç tane baz istasyonu var?

VODAFONE Haberleri Böylece, Vodafone Türkiye’nin yaklaşık 25 bin baz istasyonu ile Esenyurt, Tuzla, İzmir, Ankara ve Adana’da bulunan teknoloji merkezleri ISO 50001 Enerji Yönetimi Sistemi’ne dahil oldu.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *