Categories Türkiye

Türkiye Macaristan Maçı Nerede?(Çözüm bulundu)

Puskas Arena’da oynanacak mücadele TSİ 22.45’te başlayacak ve TRT 1’den naklen yayımlanacak. Müsabakada, Slovakya Futbol Federasyonundan hakem Ivan Kruzliak düdük çalacak. Kruzliak’ın yardımcılıklarını aynı ülkeden Tomas Somolani ve Branislav Hancko yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Filip Glova olacak.

Macaristan Türkiye maçı saat kaçta?

MACARİSTAN – TÜRKİYE MİLLİ MAÇI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA VE HANGİ KANALDA CANLI YAYINLANACAK? Türkiye ‘nin deplasmanda Macaristan ile karşılaşacağı maç TSİ 22.45’te başlayacak ve zorlu mücadele TRT 1’den canlı yayınlanacak.

Türkiye Macaristan maçı nerede oynanacak?

Türkiye – Macaristan maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Yeni 4 Eylül Stadı’nda oynanacak mücadele 21.45’te başlayacak ve TRT 1’den naklen yayımlanacak. Müsabakada, Portekiz Futbol Federasyonundan hakem Artur Dias düdük çalacak.

Macaristan maçı hangi kanalda saat kaçta?

İNGİLTERE – MACARİSTAN MAÇI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA VE HANGİ KANALDA? İngiltere – Macaristan maçı 12 Ekim Salı günü saat 21:45’te oynanacak. Mücadele S Sport Plus’ta canlı yayınlanacak.

Macaristan maçı hangi kanalda?

HANGİ KANALDA CANLI YAYINLANACAK? Polonya – Macaristan maçı 15 Kasım Pazartesi günü saat 22:45’te S Sport 2’de canlı yayınlanacak.

Türkiye Macaristan ne zaman hangi kanalda?

A Milli Futbol Takımı, Macaristan ile yarın deplasmanda yapacağı UEFA Uluslar B Ligi 3. Grup son maçıyla 586. kez sahaya çıkacak. Puskas Arena’da oynanacak mücadele TSİ 22.45’te başlayacak ve TRT 1’den naklen yayımlanacak.

You might be interested:  Türkiye Çek Cumhuriyeti Maçı Saat Kaçta Ve Hangi Kanalda?(Çözülmüş)

Sırbistan Türkiye maçı saat kaçta hangi kanalda?

Sırbistan ‘ın başkenti Belgrad’daki Stark Arena’da oynanacak Türkiye – Sırbistan maçı TSİ 18.00’de başlayacak ve TRT 1’den naklen yayınlanacak.

Türkiye Macaristan Maçı Hangi Kanalda 2020?

Puskas Arena’da oynanacak mücadele TSİ 22.45’te başlayacak ve TRT 1’den naklen yayımlanacak.

Türkiye Rusya maçı ne zaman hangi kanalda 2020?

A Milli Futbol Takımı, UEFA Uluslar B Ligi 3. Grup beşinci maçında bugtn sahasında Rusya ile karşı karşıya gelecek. Ülker Stadı’nda oynanacak mücadele saat 20.00’de başlayacak ve TRT 1’den naklen yayımlanacak.

3 Eylül Maç saat kaçta?

Türkiye – Belçika maçı 3 Eylül Cuma günü saat 20:00’de A Spor ekranlarında canlı yayınlanacak.

Ingiltere milli takım Andorra maçı hangi kanalda?

Andorra ‘nın sahasında İngiltere ‘yi konuk edeceği maç bu akşam TSİ 21.45’te başlayacak ve S Sport Plus’tan canlı olarak yayınlanacak.

Isveç ispanya maçı hangi kanalda?

HANGİ KANALDA CANLI YAYINLANACAK? İspanya – İsveç maçı 14 Kasım Pazar günü saat 22:45’te S Sport 2’de canlı yayınlanacak.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *