Categories Türkiye

Türkiye Kazanacak Promosyon Kodu Nasıl Alınır?(EN iyi 5 ipucu)

THY promosyon kodu nasıl kullanılır?

İndirim, yalnızca Türk Hava Yolları ve AnadoluJet tarafından gerçekleştirilen Economy Class uçuşlarda geçerlidir. TURKIYEKAZANACAK promosyon kodu, ödeme sayfasında ödeme tipi seçildikten sonra görüntülenen promosyon kodu alanına girilerek indirimli ücretlerden yararlanılabilir.

THY Promo bilet ne demek?

Promosyonlu biletler, satın alındığı andan itibaren herhangi bir iptal, iade veya değişiklik yapılamayan biletlerdir. *Promosyonlu uçak biletleri fiyatları sınırlı sayıda koltuk için geçerlidir. *Promosyonlu biletler için iptal, iade ve değişiklik yoktur.

Uçak bileti öğrenci indirimi nasıl alınır?

Öğrencilik durumu onaylanmış kişiler Türk Hava Yolları internet sitesi, mobil uygulaması ve satış ofislerinden bilet alabilir. Online kanallardan alınacak bilet için Miles&Smiles üyelik girişi yapılmalı ve bilet seçimi yapılacak esnada yolcu tipi “ öğrenci ” olarak seçilerek işleme başlanmalıdır.

Uçaklarda öğrenci indirimi var mı?

Öğrencilere Anında Yüzde 25 İndirim Fırsatı! Türk Hava Yolları, uçak biletlerinde öğrenci belgesini ibraz eden ve 24 yaşını geçmemiş öğrencilere %25 indirim uyguluyor. Öğrenciler doğrulama sistemi ile öğrenci belgesi ibraz etmeden otomatik olarak %25’lik indirimden faydalanabilecekler.

THY gazi indirimi nasıl yapılır?

Malül, gazi / gazi refakatçisi yolcular için ücretler üzerinden (ücret notları kontrol edilerek) %20 indirim uygulanır. Refakatçi indirimi gazi yolcunun sağlık raporu nedeni ile refakatçisi ile birlikte uçması gereken durumlarda uygulanır.

You might be interested:  Türkiye Nin Nüfusu Ne Kadardır?

Indirimli bilet nasıl alınır?

Ucuz Uçak Bileti Bulmak İçin 7 Süper Taktik!

  1. 1. Seyahat Tarihlerinizi Esnek Tutun. Uçak bileti fiyatları günden güne değişiklik gösterir.
  2. 2. Skyscanner e-Bültenine Üye Olun.
  3. 3. Her Yere Seçeneği.
  4. Alternatif Havayollarına Bakın.
  5. Biletinizi Erken Alın.
  6. Tek Yön Biletlere de Bakın.
  7. 7. Alternatif Rotalar Deneyin.

CED bilet nasıl alınır?

TALPA

  1. emekli.thy.com sitesine girerek, emekli personel bilgi güncelleme formunu doldurup, emekli.thy.com adresine geri gönderiniz.
  2. Cep telefonunuza ŞİFRE YAZIP 8490’a SMS gönderdiğinizde şifre cebinize gelecektir.
  3. Bu şifre ile webpass.thy.com adresine girerek CED biletlerinizi alabilirsiniz.

THY Promo esnek ne demek?

Esnek bilet, ücret olarak promosyon uçak biletlerine göre daha pahalı olan ancak belli kurallar ve kesintiler dahilinde iptal ve değişiklik yapılabilen biletlerdir.

THY bilet sınıfları nelerdir?

Türk Hava Yolları’nda Economy, Comfort ve Business adında 3 farklı sınıf bulunuyor. Bu sınıflar da harflerle numaralandırılmış kategorilere ayrılıyor. Economy sınıfındaki biletler W, P, T, L, V, G, M, H, S, E, Q, Y, B harfleriyle, Business K,J,C,D, Comfort sınıfı ise A,U,O harfleriyle mil kazanılıyor.

Pegasus Öğrenci indirimi var mı?

Öğrenci sınıfında, 13 yaşından gün almış, 25 yaşından gün almamış öğrenciler yer almaktadır. İndirim işaretlemiş olmanıza rağmen indirim alınamayan ücretler promosyonel ücretlerdir. İndirimden yararlanabilmek için havalimanında kimlik ibraz edilmesi zorunludur.

THY ucuz bilet kampanyası ne zaman?

Yakın zamanda yurt içinde THY ile seyahat etmeyi düşünenler 129 TL uçak bileti kampanyasının hangi illerde geçerli olduğunu araştırmaya başladı. sınırlı sayıda koltuk için geçerli olan indirimden yararlanmak isteyen yolcular satın alacakları biletlerle 1 Aralık 2021-9 Ocak 2022 tarihleri arasında her şey dahil 129.99

Miles and Smiles kart ücreti var mı?

Miles&Smiles, Türk Hava Yolları’nın özel yolcu programıdır. Üyelik için herhangi bir ücret alınmamaktadır ve 2 yaşın üzerindeki bütün gerçek kişilere bireysel olarak açıktır. Başvuru formları THY Satış Ofislerinden, THY check-in kontuarlarından ve THY kontuarlarından talep edilebilir.

You might be interested:  Türkiye Hangi Kıtada Yer Almaktadır?(En iyi çözüm)

Kaç yaşa kadar uçak bileti ücretsiz?

Uçak içerisindeki tüm kabinlere çocuk yolcu kabulü yapılır. 2-7 yaş arası çocuk yolcularımız sadece ebeveynlerinden biri veya en az 18 yaşında olan bir refakatçi ile beraber seyahat edebilirler. 7-12 yaş arası çocuk yolcularımız uçuşlarımızda tek başlarına veya refakat hostesi ile birlikte seyahat edebilirler.

Uçaklarda çocuklara indirim var mı?

İç hat seferlerimizde 2. yaşını kutlamış fakat henüz 12. yaşını kutlamamış tüm çocuk yolcularımıza L, T ücret sınıflarında %10 indirim, Q, E, S, H, M, B, J, D, C ücret sınıflarında %15 indirim uyguluyoruz. Promosyon biletlerde çocuk yolcu indirimi geçerli değildir.

Ucak biletleri kimlere indirimli?

Uçuş firmalarının özellikler; 65 yaş ve üstü, bebekler, gençler, engelliler ve öğrencilere uyguladığı indirimler oldukça başarılı sonuçlar veriri. Güzel indirimler alabilirsiniz. 65 yaş ve üstü yolcular için uygulanacak olan indirimler %25 oranındadır.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *