Categories Türkiye

Türkiye Hangi Takımı Tutuyor?(Doğru cevap)

Ankete katılanlar arasında en yüksek kadın oranı Galatasaray’da çıktı. Galatasaray taraftarı olduğunu söyleyenlerin yüzde 38.3’ü kadın. Galatasaray’ı yüzde 38.2 ile Trabzonspor, yüzde 36.3’le Fenerbahçe, yüzde 33.3’le Beşiktaş izliyor.

Türkiye’de en çok hangi takım tutuluyor?

En çok taraftar yüzde 33.8 ile Galatasaray’ın. Ardından yüzde 26.6 ile Fenerbahçe geliyor. Beşiktaş 18.4 ile üçüncü. Yüzde 10.1 ile dördüncü Trabzonspor’u yüzde 2.9 oranla Bursaspor izliyor.

Istanbul en çok hangi takımlı?

İstanbul ‘un geneline bakıldığında Fenerbahçe yüzde 37 taraftar oranıyla önde gözükürken, Galatasaray yüzde bir farkla ikinci, Beşiktaş ise yüzde 20 oranıyla üçüncü sırada yer alıyor. Anadolu Yakası’ndaki 14 ilçeden 10’unda Fenerbahçe taraftarının daha fazla olduğu görülüyor.

Kürtler en çok hangi takımı tutuyor?

Kürtler arasında GS taraftarlarının payı yüzde 42 gibi oldukça yüksek bir seviyede çıkarken FB yüzde 24’e geriliyor. BJK taraftarlarının oranı ise değişmiyor. Kısacası Kürtlerin yarıya yakını GS’yi tutuyor.

Hangi sanatçı hangi takımı tutuyor?

Ünlüler hangi takımı tutuyor?

  • 104. Sıla – Galatasaray. Getir.
  • 103. Esra Ceyda Ersoy (Fenerbahçe) Getir.
  • 102. Beren Saat(Galatasaray) Getir.
  • 101. Petek Dinçöz(Fenerbahçe) Getir.
  • 100. Ata Demirer(Galatasaray) Getir.
  • Deniz Akkaya – Fenerbahçe. Getir.
  • Hadise(Galatasaray) Getir.
  • Tuğba Ekinci(Fenerbahçe) Getir.

Dünyanın en çok taraftar hangi takımda?

Geldik zirveye ve zirvede yine bir İngiliz takımı Manchester United’in piyasa değeri 765.35 milyon eurodur ve Dünyada en fazla taraftara sahip futbol kulübüdür.Mancdhester United’in taraftar sayısı ise 354.000.000’dur.

You might be interested:  Türkiye Finans Kar Payı Ne Kadar?

En çok taraftar kimde var?

18 yaş üstü 7 bin 500 kişi üzerinde yapılan araştırmada en çok taraftara sahip kulüp Galatasaray olurken her 3 kişiden birinin sarı-kırmızılı renklere gönül verdiği belirtildi. Taraftar sayısında zirvede bulunan Galatasaray’ı ezeli rakibi Fenerbahçe izlerken Beşiktaş üçüncü sırada yer aldı.

En çok hangi takımı tutuyorlar?

Ankete katılanlar arasında en yüksek kadın oranı Galatasaray’da çıktı. Galatasaray taraftarı olduğunu söyleyenlerin yüzde 38.3’ü kadın. Galatasaray’ı yüzde 38.2 ile Trabzonspor, yüzde 36.3’le Fenerbahçe, yüzde 33.3’le Beşiktaş izliyor.

Beyoğlu hangi takım?

Galatasaray, İstanbul’da Galatasaray Lisesi’nin de bulunduğu semtin ismidir. Galatasaray Spor Kulübü ismini bu semtten almıştır.

Fenerbahçe semt takımı mı?

Fenerbahçe, İstanbul’un Anadolu yakasında, Marmara Denizi kıyısında, Kadıköy ve Moda’nın güneyinde, Kızıltoprak ve Çiftehavuzlar semtleri arasında kalan tarihi semt. Fenerbahçe Spor Kulübü adını bu semtten almıştır.

Çağatay Ulusoy Hangi Takımı Tutuyor?

GALATASARAYLI ÜNLÜ İSİMLER Ata Demirer, Sıla, Çağatay Ulusoy, Demet Akbağ, Nurgül Yeşilçay, Amine Gülşe, İsmail Hacıoğlu, Kıvanç Tatlıtuğ, Inava Sert, Hadise, Meryem Uzerli, Gülben Ergen, Bengü, Aydemir Akbaş, Kenan İmirzalıoğlu, Halil Sezai, Ajda Pekkan ve Burcu Esmersoy.

Hamilton hangi takimi tutuyor?

madde dizisinin bir parçasıdır. Sir Lewis Carl Davidson Hamilton MBE HonFREng (d. 7 Ocak 1985, Stevenage), Formula 1 Dünya Şampiyonasında Mercedes-AMG F1 takımı adına yarışan Britanyalı yarış pilotudur.

Haluk Levent hangi takimi tutuyor?

FutbolArena Röportaj – Haluk Levent ‘i sanatçı kimliğinin yanında Beşiktaş sevgisiyle ile de tanıyoruz. İstanbul Kadıköy’de verdiği konser öncesi kulisinde buluştuk ve sizler için Beşiktaş’ı konuştuk. Bir de Dünya Kupası’ndaki tribün güzellerinden bahsetti ve bir tespitte bulundu.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *