Categories Türkiye

Türkiye Gazetesi Kimin?(Soru)

Türkiye (gazete)

Sahibi İhlas Yayın Holding
İmtiyaz sahibi Ahmet Mücahid Ören
Genel yayın yönetmeni İsmail Kapan
Fiyatı 1 Türk Lirası
Kuruluş tarihi 22 Nisan 1970

8

Türkiye Gazetesi nasil bir gazete?

Türkiye Gazetesi, gerçek ve doğru habercilik anlayışına sahip, basın-yayın ahlak ve ilkelerini tavizsiz uygulayan, evrensel ve çağdaş değerlere bağlı yayıncılık çizgisini benimseyen bir gazete olma özelliğini korumaktadır.

Ihlas gazete hangi gazete?

İhlas Gazetecilik A.Ş. (Türkiye Gazetesi )

Türkiye Gazetesi kaç para?

Lütfen Abonelik Başlangıç Tarihini Yazınız! Abone olan okuyucularımızın gazeteleri her sabah adreslerine dağıtıcılarımız tarafından teslim edilir. Aylık (30 Günlük) abone bedeli KDV dahil 45 TL dir. Ayrıca başka herhangi bir ücret talep edilmez.

Ihlas gazetesi ne iş yapar?

Türkiye’deki en yaygın iki baskı ağından biri Ankara, İzmir, Adana, Trabzon ve Antalya’da bulunan baskı tesisleri dâhil, toplam 507 çalışanıyla faaliyet göstermekte olan İhlas Gazetecilik, yerel haberler içeren sayfalar da üreterek her bölgeye kendi gündemine ilişkin haberler sunmaktadır.

Gazeteler ne zaman kuruldu?

Johann Carolus’un 1605 yılında yayınladığı aller Fürnemmen und gedenckwürdigen Historie adlı gazetesi kâğıt üzerine basılan ilk gazete kabul edilmektedir. İlk İngilizce gazete, 1622 yılında İngiltere’de yayımlanan Nathaniel Butter; ilk Türkçe gazete ise 1828’de Kahire’de yayınlanmaya başlayan Vekâyi-i Mısriyye’dir.

Ihlas gazete hangi pazarda?

(IHYAY)’de Ana Pazar ‘da İhlas Gazetecilik A.Ş. (IHGZT), Alt Pazar ‘da işlem görmektedir.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *