Categories Türkiye

Türkiye Finans Hangi Sigorta Ile Çalışıyor?

Finansman Güvence Sigortası Nedir?

Finansör Güvence Sigortası, sigortalıyı beklenmedik kazalara* karşı teminat altına alır. Finansör Güvence Sigortası yaptıran müşterilerimize, aşağıdaki teminatlar ferdi kaza sigortası genel şartları ve poliçede belirtilen limitler dahilinde sağlanır.

Mobil Güvence Sigortası Nedir?

Sürekli sakatlık ve vefat teminatları da içeren FX Mobil Güvence Poliçesi, döviz alım satımı noktasında oluşabilecek zararların yanında hırsızlığa, çalınan cihaz aracılığıyla para çekilmesine, zorla para çekmeye, kapkaç durumuna, temassız ödeme arızası veya iletişim korsanlığına kadar birçok konuda koruma sağlıyor.

Finansbank hangi sigorta şirketi ile çalışıyor?

QNB Finansbank ‘ın Acentesi olduğu sigorta şirketleri hangileridir? Sompo Sigorta A.Ş., Cigna Finans Emeklilik ve Hayat Sigortası A.Ş. acentesi olduğumuz sigorta şirketleridir.

HDI Sigorta hangi banka ile çalışıyor?

HDI Sigorta dağıtım kanallarında; bankasürans modeliyle Anadolubank, Aktif Bank, Finansbank, Türkiye Finans Kurumu ve Abank ile, 1137 HDI Sigorta acentesiyle iş birliği yapmaktadır.

Sigorta güvencesi nedir?

Kişisel Güvence Sigortası, kaza sonucu sürekli sakatlık ve tedavi gerektiren hallerde sizi teminat altına alır, kaza sonucu vefat durumundaysa lehtarlarınıza tazminat ödenir.

Tfx mobil Güvence Sigortası Nedir?

Sürekli sakatlık ve vefat teminatları da içeren FX Mobil Güvence Poliçesi, döviz alım satımı noktasında oluşabilecek zararların yanında hırsızlığa, çalınan cihaz aracılığıyla para çekilmesine, zorla para çekmeye, kapkaç durumuna, temassız ödeme arızası veya iletişim korsanlığına kadar birçok konuda koruma sağlıyor.

You might be interested:  Türkiye Ne Zaman Otomobil Üretecek?(Doğru cevap)

Cigna sigorta kimin?

Cigna Kimdir? Cigna Sağlık Hayat ve Emeklilik A.Ş., Türkiye’nin en büyük bankalarından QNB Finansbank ile dünyanın en büyük sigorta şirketlerinden Cigna ‘nın ortaklığında faaliyet gösteren bir bireysel emeklilik, sağlık, hayat ve ferdi kaza sigortası şirketidir.

Kredi hayat sigortası iptal edilir mi?

İptal şartı olarak, kredi borcunun ödenmesini kabul ederler. Kısaca kredi bağlantılı hayat sigortanızın banka tarafından iptal edilmesi için borcunuzu ödemeniz gerekir. Borcunuz bittikten sonra sigorta süresi devam ediyorsa, kalan süreye ait poliçe iptal edilir.

Hayat sigortası nasıl geri alınır?

Erken Ödenen Kredilerde İade Borcu erken kapatılan kredilerde hayat sigortası iadesi için müşterinin sigorta şirketine değil, direkt olarak bankaya başvuruda bulunması gerekmektedir. Söz konusu dilekçe ile bankaya başvuruda bulunarak prim iadesi alabilirsiniz.

HDI Sigorta kaç acentesi var?

HDI Sigorta, Genel Müdürlük ve 13 Bölge Müdürlüğü olmak üzere, 3.000 den fazla satış kanalı ile yaygın ve etkin sigortacılık hizmeti sunuyor.

Ceyhan Hancıoğlu kimdir?

HDI Sigorta Teknik & Hasardan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı 1967 yılında İstanbul’da doğan Hancıoğlu, 1984 yılında Saint Michel Fransız Lisesi’nden, 1988 yılında ise İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu.

HDI Sigorta neleri kapsar?

HDI Sigorta bireysel sağlık sigortaları ise; tamamlayıcı sağlık sigortası, özel sağlık sigortası, hoş geldin sigortası, diş sağlığı paket sigortası ürünlerini kapsamaktadır.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *