Categories Türkiye

Türkiye Finans Bonus Puanları Nerede Kullanılır?(Çözülmüş)

Türkiye Finans para puanları nerede kullanılır?

Kredi kartınızı POS cihazı olan alışveriş noktalarında, banka ATM’lerinde ve e-ticaret sitelerinde kullanabilirsiniz.

A101 de para puan geçiyor mu?

A101 ‘de QNB Finansbank Puanı Kullanmak İstiyoruz A101 marketlerde, QNB Finansbank dışında Maximum, bonus, Axess gibi kredi kartlarının puanlarını kullanılabiliyor. Fakat sadece QNB Finansbank’ın puanı kullanılmıyor. Diğer bankaların puanlarını Bim ve şok marketlerde de kullanabiliyoruz.

Migrosta hangi kart puan kullanılır?

Migros ‘un müşterilerine sunduğu Money kart ile her harcamanızda puan biriktirebilir, biriken puanlarınızı alışverişler de kullanabilirsiniz. Market ayrıca bankalar ile anlaşması doğrultusunda banka ve kredi kartlarında biriken puanlar ile de alışveriş yapmanıza olanak tanımaktadır.

Kredi kartı bonusu nerelerde kullanılır?

Bonus puan mağazalar, marketler, online siteler vb birçok yerde kullanılabilir. Tüm bankalar göz önünde bulundurulduğunda bonus kart sahibi olup aktif kullanan sayısı 11 milyona ulaşmış durumda. Bonus kart kullanıcıların bu kadar artması sebebiyle daha çok mağazada bonus kart kullanımı sağlandı.

Kart puanları nerede kullanılır?

Cardfinans para puanları; marketlerde, mağazalarda, internet alışveriş sitelerinde ve akaryakıt istasyonlarında geçerlidir. QNB Finansbank ile anlaşmalı olan her işletmede para puanlarınızı kullanabilirsiniz. A101, Bizim Toptan, Carrefour SA, METRO gibi alışveriş mağazalarında kullanmak mümkün.

You might be interested:  Türkiye De Ilk Jeotermal Enerji Santrali Nerede Kurulmuştur?(En iyi çözüm)

Finansbank para puan nerelerde kullanılır 2021?

ParaPuan

 • QNB Finansbank POS’larında yapılan harcamalarınızdan ve özel kampanyalardan ParaPuan kazanabilirsiniz.
 • ParaPuan ‘larınız alışverişlerde kullanılırken 0,1 Kr ile çarpılır.
 • ParaPuan ‘larınızı QNB Finansbank POS’u olan mağazalarda ve ParaPuan kullanımı yapılabilen e-ticaret sitelerinde kullanabilirsiniz.

HSBC para puan nerelerde kullanılır?

HSBC Advantage kredi kartınızdaki NakitPuanları giyimden, beyaz eşyaya, mobilyadan gıdaya HSBC Advantage anlaşmalı tüm üye işyerlerinde kullanabilirsiniz.

Şekerbank para puan nerelerde kullanılır?

Bonuslar ile tüm bonus üye işyerlerinden bedava alışveriş yapılabilmektedir. Bonus Puanlarınızı;

 • Bonus anlaşmalı işyeri ise, satış anında, satış belgesinden,
 • Hesap bildirim cetvellerinden,
 • Şekerbank İnternet Şubesi’nden,
 • 0850 222 78 78 Şekerbank Çağrı Merkezi’nden öğrenebilirsiniz.

A101de hangi kartlar geçerli?

Kampanyaya tüm Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles Garanti kredi kartı, Miles&Smiles Garanti Business kredi kartı, Shop&Fly kredi kartları, Shop&Fly Business kredi kartları, American Express, American Express Business, Fibabanka Bonus, Deniz Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, TEB Bonus, Türkiye Finans Happy

Kredi kartı puanları hangi sitede kullanılır?

Bu sitelerden alışveriş yaptığınızda alışverişinizin tamamını ya da bir kısmını Bonus Puan ile ödeyebilirsiniz.

 • N11.com.
 • e-bebek.com.
 • teknosa.com.
 • hepsiburada.com.
 • sanalmarket.com.
 • morhipo.com.
 • migros.com.tr.
 • gittigidiyor.com.

Ziraat Bankası Maximum Kart puanları nerede kullanılır?

Kartınızda biriktirdiğiniz puanlarınızı Ziraat Bankası altyapısına sahip pos cihazı bulunan işyerlerinde dilediğiniz tutarda kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi puanları nerede kullanılır?

Kazandığınız Worldpuan’lar aynı gece hesabınıza yansır ve puanlarınızı ertesi günden itibaren dilediğiniz World Üye İşyeri’nde kullanabilirsiniz. Worldcard’ınızla yaptığınız harcama ve ödemelerle topladığınız Worldpuanlar, World Üye İşyerleri’nde para yerine geçer.

Kredi kartı puanı nasıl kullanılır?

Üye işyerlerinde yapacağınız alışverişlerde ödeme adımına geldiğinizde kasada görevli kişiye alışverişinizi Bonus ‘la ödemek istediğinizi belirterek pos cihazına şifrenizi Bonus kullanımı için girmeniz gerekiyor. Dilerseniz alışverişin bir kısmı, dilerseniz alışverişin tamamını Bonus ‘la ödeyebiliyorsunuz.

You might be interested:  Yurtdışından Türkiye Nasıl Aranır? (Çözünme)

100 bonus kaç TL?

Garanti Bankası’na ait Bonus Kredi Kartı ile yapacağınız 1 TL ‘lik harcamanız 1 Bonus puan değerindedir. 1 TL, 100 Bonus puandır.

Hepsiburada bonus nasıl kullanılır?

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde Axess Chip ve Bonus paralarınızı limit sınırlaması olmaksızın kullanabilirsiniz. Kredi kartlarına ait birikmiş puanlarınızı kullanmak için, ödeme adımında kart bilgilerinizi girdikten sonra “Kart puanınızı kullanın” kutucuğunu işaretleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *