Categories Türkiye

Türkiye Çin Voleybol Maçı Ne Zaman?(Çözülmüş)

Türkiye Çin Voleybol Maçı Kaç Kaç Bitti?

MAÇ SONUCU | Çin 0-3 Türkiye (2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları Voleybol Maçı )

Kore Türkiye Voleybol maçı hangi kanalda?

A Milli Kadın Voleybol Takımı, 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları’nda bu sabaha karşı çeyrek final mücadelesinde Güney Kore ‘yle karşılaşacak. Ariake Arena’da oynanacak karşılaşma TSİ 03.00’da başlayacak. Karşılaşma TRT Spor’dan yayınlanacak.

Türkiye Voleybol maçı 2021 hangi kanalda?

Türkiye -Hollanda voleybol maçı 4 Eylül 2021 tarihinde saat 18.00’de başlayacak. Mücadele, TRT 1 ekranlarından canlı yayınlanacak ve şifresiz olacak.

Türkiye italya voleybol maçı hangi kanalda?

Millilerimiz, olimpiyat oyunlarındaki ikinci maçını 27 Temmuz Salı günü İtalya ile yapacak. Müsabaka, Türkiye saaati ile 10.25’te başlayacak. TÜRKİYE İTALYA VOLEYBOL MAÇI HANGİ KANALDA YAYINLANACAK? Müsabaka, TRT Spor ve TRT Spor Yıldız kanallarından canlı olarak yayınlanacak.

Türkiye italya voleybol maçı hangi gün?

TÜRKİYE İTALYA VOLEYBOL MAÇI NE ZAMAN OYNANACAK? Ay-yıldızlı ekip, olimpiyat oyunlarındaki ikinci maçını 27 Temmuz Salı günü (bugün) İtalya ile yapacak. Müsabaka, Türkiye saaati ile 10.25’te başlayacak.

You might be interested:  2012 Türkiye Güzeli Kim?(Mükemmel cevap)

Türkiye Rusya Erkek Voleybol Maçı Kaç Kaç Bitti?

A Milli Erkek Voleybol Takımı’mız, Avrupa Voleybol Şampiyonası’ndaki ilk maçında güçlü rakibi Rusya ‘yı 3-1 mağlup etmeyi başardı. İlk seti 29-27 kazanan Filenin Efeleri, ikinci seti 25-16 kaybetti ve durum 1-1 oldu.

Kore Türkiye Voleybol maçı kaç kaç?

Türkiye – Güney Kore voleybol maç sonucu: 2-3.

Güney Kore Türkiye Voleybol maçı ne zaman?

B Grubu’nu 3. sırada bitiren milli takım, A Grubu’nu 3. sırada tamamlayan Güney Kore ‘yle eşleşti. Milli takımın çeyrek final mücadelesi 4 Ağustos Çarşamba günü TSİ 03.00’te başlayacak. Mücadele TRT Spor ekranından naklen ve şifresiz olarak yayınlanacak.

Türkiye Güney Kore Voleybol maçı nereden izlenir?

Türkiye – Güney Kore voleybol maçı 4 Ağustos Çarşamba günü TSİ 03.00’da başlayacak. Mücadele TRT Spor’dan canlı yayınlanacak.

Türkiye Erkek Voleybol maçı hangi kanalda?

Avrupa Şampiyonası C Grubu’nda ilk yenilgisini Hollanda karşısında alan A Milli Erkek Voleybol Takım’ımız bugün 5. maçına çıkıyor. Filenin Efeleri bugün 20.00’de ev sahibi Finlandiya ile karşı karşıya gelecek. Mücadele TRT Spor kanalından canlı olarak yayınlanacak.

Filenin Sultanları hangi kanalda?

Mücadele, TRT 1’den naklen yayınlanacak. ” Filenin Sultanları ” şampiyonada oynadığı 7 maçı kazanarak yarı finale yükseldi. Milliler, Romanya’da oynadığı grup müsabakalarında ev sahibi ülkenin yanı sıra İsveç, Finlandiya, Hollanda ve Ukrayna’yı mağlup etti.

Fenerbahçe Voleybol maçı hangi kanalda?

Voleybol AXA Sigorta Efeler Ligi’nin 6. haftasında Fenerbahçe HDI Sigorta ile Galatasaray HDI Sigorta, derbi maçta karşı karşıya gelecek. Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda oynanacak müsabaka saat 15.00’te başlayacak. Karşılaşma TRT Spor Yıldız’dan naklen yayımlanacak.

Filenin Sultanları italya maçı hangi kanalda?

Filenin Sultanları, yarı finalde İtalya ‘ya 3-1 yenilen Hollanda ile TSİ 18.00’de başlayacak üçüncülük karşılaşmasında mücadele edecek. Mücadele TRT 1’den naklen canlı yayınlanacak.

You might be interested:  Spotify Ne Zaman Kuruldu Türkiye?(Çözülmüş)

Türkiye italya voleybol maçı saat kaçta hangi kanalda?

Ariake Arena’da oynanan Türkiye – İtalya maçı, bu sabah TSİ 10.25’te başladı. Karşılaşma TRT Spor’dan naklen ve şifresiz olarak ekranlara geliyor.

Türkiye italya voleybol maçı kaç kaç?

A Milli Kadın Voleybol Takımı, 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları B Grubu’ndaki ikinci maçında İtalya ‘ya 3-1 mağlup oldu.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *