Categories Türkiye

Transformers 5 Ne Zaman Çıkacak Türkiye De?(En iyi çözüm)

Transformers 5 ne kadar hasılat yaptı?

Transformers 5 filmi, dünyada gösterime girdiği 21 Haziran’dan bu yana gişe rekoru kırıyor. Film, 105 milyon 753 bin 351 doları ABD, 339 milyon 413 bin 539 doları diğer ülkelerde olmak üzere toplam 445 milyon 166 bin 890 dolar gişe hasılatına imza attı.

Transformers 5 var mı?

Sevilen fantastik serisi Transformers ‘ın 5. devam halkası olan Transformers 5: Son Şövalye’nin yönetmen koltuğunda serinin üünlü yönetmeni Michael Bay oturuyor. Filmin başrollerinde bir önceki filmin Cade Yeager’ı Mark Wahlberg, Laura Haddock, Anthony Hopkins, Josh Duhamel ve Santiago Cabrera yer alıyor.

Transformers 5 de neler olacak?

Konusu. Son Şövalye, Transformers serisinin özündeki efsaneleri paramparça ediyor ve kahraman olmanın anlamını yeninden tanımlıyor. İnsanlar ve Transformerlar savaşta, Optimus Prime gitmiş. Geleceğimizi kurtarmanın anahtarı geçmişin sırlarında ve Transformerların dünyadaki gizli geçmişinde yatıyor.

Transformers 5 hangi platformda?

Başrollerinde Mark Wahlberg, Laura Haddock, Anthony Hopkins’in olduğu ” Transformers 5: Son Şövalye filmi Kanal D’de!

Transformers kaç para harcandı?

m“ Transformers: Age of Extinction – Transformers: Kayıp Çağ” 8 ağustosta büyük sinema pazarlarından Japonya’da gösterime girerek hasılatını daha yukarılara taşıyacak… Toplam 12 milyon dolar harcanan iki “Arınma Gecesi” filminin 171 milyon dolarlık toplam hasılata ulaşması gerçek bir başarı öyküsü…

Transformersların yaratıcısı kim?

Primus. Unicron’un kardeşi ve evrende ona karşı koyabilen tek varlık olan Primus, Transformers evreninin tanrısıdır. Primus, Transformerlar’ı yarattı ve onun küçük birer parçası tüm yarattığı bu varlıkların içinde bulunuyor.

You might be interested:  Türkiye Futbol Ligleri Ne Zaman Başlıyor?(En iyi çözüm)

Transformers 5 kaç saat?

Bu zorlu görev ise, tamirci Cade Yeager (Mark Wahlberg), Bumblebee, soylu bir İngiliz Edmund Burton (Anthony Hopkins) ve Profesör Vivian Wembley’e (Laura Haddock) düşecektir. ” Transformers 5: Son Şövalye” filmi Çarşamba günü Kanal D kanalında ekranda.

Transformers 5 hangisi?

Transformers 5: Son Şövalye. Serinin beşinci filmi Transformers 5: Son Şövalye’nin yönetmenliğini yine Michael Bay üstleniyor. Başrollerinde Mark Wahlberg, Laura Haddock, Josh Duhamel ve Anthony Hopkins’in yer aldığı filmde Optimus Prime gitmiştir ve insanlar ve Transformer ‘lar tekrar savaş içindedir.

Transformers Sam ne oldu?

Transformers filmindeki Sam Witwicky karakteriyle kariyerinde zirve yapan Shia LaBeouf kamu düzenini bozma suçundan tutuklandı. Polis, LeBeouf’un bir müşteriden sigara istediğini ve reddedildiğinde de saldırgan bir davranış sergileyerek “Kadın ve çocukların önünde küfürlü, kaba bir dil kullandığını” söyledi.

Transformers 6 ne zaman çıkacak?

Küllerinden doğan bir kahraman, insanlığın kurtuluşu için yeniden ayakta! Transformers: Kayıp Çağ çarşamba 20.00’de # KanalD ‘de!

Transformers hangi kanalda çıkacak?

Başrollerinde Shia LaBeouf, Megan Fox, Josh Duhamel,Tyrese Gibson, Jon Voight’ın oynadığı ” Transformers ” filmi Kanal D’de.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *