Categories Türkiye

Tommy Hilfiger Türkiye Distribütörü Kim?(Doğru cevap)

Tommy Hilfiger Türkiye kimin?

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye ‘de de Tommy arzulanan bir marka.” TOMMY Hilfiger, yatırım şirketi Apax Partners tarafından Aralık 2005’te 1.54 milyar dolara satın alınmıştı. Hazır giyim sektörü ile yakından ilgilenen Apax, Calvin Klein ve Tommy Bahama gibi markaların da shibi.

Tommy Hilfiger Türkiye’de üretiliyor mu?

İlk günden beri Amerikan kültüründen ve yelkencilikten ilham alıyor. 60’dan fazla ülkede tam 1000 mağazası bulunuyor. Ürünlerini 15 yıldır Türkiye’de üretiyor. “Made in Turkey ” etiketinden çok memnun olduğunu söylüyor. Tommy Hilfiger ‘ın (58) Türkiye ile olan bağı geçen yıl perçinlendi.

Tommy Hilfiger kim üretiyor?

Calvin Klein ve Izod gibi markalara sahip olan Phillips – Van Heusen firması, ünlü giyim markası Tommy Hilfiger ‘ı 3 milyar dolara satın aldı. Anlaşma Phillips – Van Heusen’ı, dünyanın en büyük hazır giyim şirketlerinden biri haline getirdi.

Tommy Hilfiger hangi grup?

Daha önce Phillips-Van Heusen Corporation olarak bilinen PVH Corp., Van Heusen, Tommy Hilfiger, Calvin Klein, IZOD, Arrow, Warner’s, Olga, True & Co. ve Geoffrey Beene gibi markalara sahip bir Amerikan giyim şirketidir.

Tommy Hilfiger hangi ülkeye ait?

Tommy Hilfiger Licensing, LLC. Tommy Hilfiger (İngilizce telaffuz: [ˈTomi Hilfigır]), lüks ve premium hazır giyim ve moda perakendeciliği sektörlerinde faaliyet gösteren Amerika Birleşik Devletleri merkezli moda şirketi. Şirket 1985 yılında kurulmuştur ve ilk mağazası 1993 yılında açılmıştır.

You might be interested:  Türkiye Fransa Maçı Hangi Tarihte?(Mükemmel cevap)

Tommy sahibi kimdir?

Thomas Jacob Hilfiger (d. 24 Mart 1951), Amerikalı moda tasarımcısı ve Tommy Hilfiger markasının kurucusu ve baş stilisti.

Daniel Grieder kimdir?

alman moda devi hugo boss’un, tommy hilfiger’dan ceo olarak bünyesine kattığı isim. 1 haziran 2021’de ise göreve başladı.

Tommy Hilfiger ne zaman kuruldu?

Tommy Sözlük Anlamları 1. anlamı bir işçiye ücret yerine verilen eşya; ücret yerine eşya alma; İngiliz ordusunda er; dili bir somun veya parça ekmek, İng, k. 2. anlamı somun anahtari.

CK hangi ülkenin markası?

Calvin Richard Klein (19 Kasım 1942), 1968’de Calvin Klein Inc. olacak şirketi kuran Yahudi kökenli Amerikalı moda tasarımcısıdır. Kıyafetlere ek olarak, bir dizi parfümler, saatler ve mücevherler ile de ilgilenir.

Tommy Life nasıl bir marka?

Tommy Life olarak politikamız, hiç değişmeyen kumaş kalitemiz, geniş ürün yelpazemiz ve güvenli alışveriş ile birlikte %100 müşteri memnuniyetidir. Hedefimiz spor giyimde bir Türk markası olarak, dünya genelindeki tüketiciler ile markamızı buluşturmak ve ilk tercih edilen markalar arasında yer almaktır.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *