Categories Türkiye

Tlc Türkiye Kimin? (Çözünme)

DMAX hangi ülkenin?

DMAX, Discovery Communications’ın Türkiye’de 17 Mart 2018’de NTV Spor’un yerine kurduğu yaşam tarzı ve eğlence içerikli televizyon kanalıdır. Yayın içeriklerinde zorlu meslekler, spor ve arabalar gibi konular barındırmaktadır. Kanal, Discovery Communications’ın TLC’den sonra Türkiye’deki ikinci şifresiz kanalıdır.

tv4 kime ait?

Star Medya Grubu bünyesinde “Türkiye’nin en yeni Televizyonu” sloganıyla yayın hayatına başlayan tv4; çocuk, kadın, aile, yaşam, aktüalite ve müziğin de içinde yer aldığı zengin bir formatta hazırlandı. 4, üç farklı kitleye bir arada yayın yapan Türkiye’nin tek televizyonu olma özelliğini taşıyor.

TLC televizyon kim üretiyor?

TCL Grubu | TCL Türkiye. TCL, hızla büyüyen tüketici elektroniği şirketi ve küresel TV sektörünün lider oyuncusudur. 1981 yılında kurulan şirket dünya genelinde 160 pazarda faaliyet göstermektedir.

DMAX Tour sahibi kimdir?

Turizme yeni bir soluk getirmek ve seyahat tutkunlarına yeni deneyimler yaşatıp güçlü bağlar inşa etmek için yola çıktıklarının altını çizen Dmaxtour Kurucu Ortağı ve CEO’su Nazmiye Ayla Aydoğdu: “Sürekli değişen ve gelişen dünyada turizm sektöründe de inovatif bir bakış açısına ihtiyaç olduğu aşikâr.

DMAX uyduda var mı?

DMAX HD kanalını izleyebilmeniz için çanak anteninizin Türksat 4A uydusuna ayarlı olması gerekmektedir. Uydu adı kısmında “Türksat 4A” seçin.

tv4 nedir?

Türkiye’nin En Yeni Televizyonu. 2013 yılı yeni yatırım ve markalaşma stratejileri doğrultusunda “Türkiye’nin en yeni Televizyonu” sloganı ile kurulan tv4 kanalı; dinamik, farklı ve renkli akışının içerisinde çocuk, kadın ve aile temaları ile yayın yapmaktadır.

You might be interested:  Türkiye Andora Maçı Ne Zaman?(Soru)

NTV sahibi kim 2020?

Türkiye’nin ilk haber kanalı NTV, ilk özel televizyonları Star TV ve ilk müzik kanalı Kral TV’yi bünyesinde bulunduran grubun Yönetim Kurulu Başkanı Erman Yerdelen’dir.

Star TV kimin 2020?

Doğan Yayın Holding bünyesindeki Star TV, Doğuş Grubu’na satıldı. NTV, NTVSpor, Cnbc-e, e2, Kral TV gibi kanalları elinde bulunduran Doğuş Grubu ile Star TV ‘nin sahibi olan Doğan Yayın Holding arasında bir süredir gizli olarak yürütülen görüşmeler olumlu sonuçlandı.

Nehir Tv nerenin?

İstanbuldan Yayın Yapan Televizyon Kanalıdır.

Süper tv hangi uyduda?

SÜPER TV Frekans Ayarı Nasıl Yapılır? SÜPER TV kanalını izleyebilmeniz için çanak anteninizin Türksat 4A uydusuna ayarlı olması gerekmektedir.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *