Categories Türkiye

The Walking Dead Hangi Kanalda Türkiye?(Çözüm bulundu)

Tüm dünyada milyonlarca hayranı olan fenomen dizi ‘The Walking Dead‘ yeni bölümleriyle ABD yayınından bir gün sonra, her pazartesi saat 21.30’da ilk kez ve sadece FX kanalında olacak. Dizinin 10’uncu sezon tüm bölümleri ise Tivibu seç izle/dizi klasöründe ekranlara gelecek.

The Walking Dead 11 sezon Türkiyede hangi kanalda?

The Walking Dead, 11. ve son sezonuyla ABD yayınından 24 saat sonra FX’te!

Fear The Walking Dead ne zaman hangi kanalda?

1. sezon altı bölümden oluşurken dizinin devam eden sezonlarında bölüm sayısı artarak önce 2.sezonda 15 ve 3.4. ve 5.sezonda 16’yı buldu. The Walking Dead ‘ın 6.sezonu Ekim ayında yayınlanmaya başladı. 6. sezonun 16 bölüm süreceği açıklandı. Fear The Walking Dead dizisi Türkiye’de Amazon Prime Video’da yayınlanıyor.

The Walking Dead nereden izlenir 2020?

31 Ekim 2010 tarihinde ilk bölümü yayınlanarak yayın hayatına başlayan The Walking Dead dizisi 5 Ekim tarihinde ilk bölümü yayınlanan 10.sezonuyla sevenlerine veda etmeye hazırlanıyor. 16 bölümlük bir final sezonuyla sevenlerine elveda diyecek olan dizinin son sezonu Fox Channel (FX) kanalından yayınlanıp izlenebilecek

You might be interested:  Türkiye Genel Seçim Ne Zaman?

The Walking Dead 11 sezon başladı mı?

The Walking Dead dizisinin 11. ve son sezonu 22 Ağustos’ta yayınlanmaya başlayacak. AMC kanalında yayınlanacak dizinin son sezonu, hayranları tarafından heyecanla beklenirken, dizinin resmi Twitter hesabından, final sezonuna dair görseller paylaşıldı.

The Walking Dead 11 sezon 2 bölüm ne zaman yayınlanacak?

Dizinin final sezonu olan 11. sezon geçtiğimiz haftlarda başladı ve son sezonun 8 bölümlük ilk kısmı geçtiğimiz gün bitti. Dizinin ikinci kısmı ise yapılan son açıklamaya göre 20 Şubat 2022’de başlayacak. İkinci kısım da yine ilk kısım gibi 8 bölümden oluşacak.

Fear The Walking Dead ne zaman izlenir?

The Walking Dead ‘in spin-off dizilerinden biri olan Fear The Walking Dead ‘ın yayın tarihi açıklandı. Dizinin altıncı sezonu Nisan 2021’de yayınlanacak.

Fear The Walking Dead bitti mi?

Dizinin 6. sezonunun final bölümü 10 Haziran’da yayımlandı.

Fear The Walking Dead Nick hangi bölümde öldü?

Yeni sezona The Walking Dead dizisinden Morgan (Lennie James) karakterinin dahil olmasıyla başlayan seri, Good Out Here adını taşıyan 3. bölümde başlangıçtan bu yana severek izlediğimiz Nick Clark karakterini öldürerek biz izleyenleri şok etti diyebiliriz.

The Walking Dead hangi kanalda 2020?

Tüm dünyada milyonlarca hayranı olan fenomen dizi ” The Walking Dead ” yeni bölümleriyle ABD yayınından bir gün sonra, her pazartesi saat 21.30’da ilk kez ve sadece FX kanalında olacak. Dizinin 10’uncu sezon tüm bölümleri ise Tivibu seç izle/dizi klasöründe ekranlara gelecek.

Fear The Walking Dead kaç sezon sürecek?

The Walking Dead, 10. sezonun yeni bölümleriyle 7 Ekim FX kanal yayınının hemen ardından sadece BluTV ‘de!

The Walking Dead Netflix te var mı?

The Walking Dead 11. sezonu 22 Ağustos’ta yayınlanmaya başlayacak. AMC kanalında yayınlanacak. Netflix 11. sezonu henüz yayınlamadı.

You might be interested:  Türkiye Cumhuriyeti Adı Ne Zaman Verildi?(Soru)

The Walking Dead nereden izlenir 2019?

The Walking Dead | Netflix.

The Walking Dead Blu Tv’den kaldırıldı mı?

Bu sene 2 kez The Walking Dead yayından kaldırıldı, ben şikayetimi belirttikten 1 gün sonra tekrar blu TV ‘e yüklenmişti sonradan blu TV ‘ den bölümleri yine kaldırıldı.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *