Categories Türkiye

Teleperformance Türkiye Ne Iş Yapar?(En iyi çözüm)

Teleperformance Türkiye, 1995 yılından bu yana İstanbul, Uşak, Antalya ve Balıkesir’deki 5 lokasyonunda, 5.000’e yakın yetkin etkileşim uzmanıyla dünyanın önde gelen kurumlarına; müşteri hizmetleri, müşteri kazanımı, teknik destek, sosyal medya, borç yönetiminin yanı sıra analitik ve dijital dönüşüm projeleri ile eşsiz

Teleperformance ne yapar?

Şirket Tanıtımı: Dünya çapında mükemmel müşteri deneyimi sağlama konusunda lider konumda olan Teleperformance, uluslararası ölçekte firmalara hizmetler sağlar, kurumların müşteri hizmetleri, teknik destek, satış, pazarlama, tahsilat süreçlerinin yönetiminde üstün sonuçlar elde eder.

Teleperformance Diyarbakır ne iş yapar?

İŞ TANIMI; Dünya çapında mükemmel müşteri deneyimi sağlama konusunda lider konumda olan Teleperformance, uluslararası ölçekte firmalara hizmetler sağlar, kurumların müşteri hizmetleri, teknik destek, satış, pazarlama, tahsilat süreçlerinin yönetiminde üstün sonuçlar elde eder.

Etkileşim uzmanı ne iş yapar?

Müşteri etkileşimi uzmanı ne iş yapar? Bir müşteri bağlılığı uzmanı, satışla sonuçlanan anlamlı müşteri ilişkileri oluşturmak için teknikler tasarlar. Görevleri, müşterilerin ihtiyaçlarını, bulunabilecek potansiyel satış fırsatlarını ve ekip üyelerini koordine etmek için yapılan çalışma ve analizlere odaklanır.

SPV nedir Çağrı Merkezi?

Supervisor ( SPV ) / Call Center Müdür Yardımcısı / Yönetmen: Takım liderlerinin bağlı olduğu yöneticidir. Hem takım liderlerinin performansından hem de tüm müşteri temsilcilerinin performansından sorumludurlar. Çağrı merkezinde müdürden sonra gelen 2.yönetici olarak geçmektedirler.

You might be interested:  Petrol Nerede Çıkarılır Türkiye?(Mükemmel cevap)

Müşteri Temsilcisi kaç saat çalışır?

Çağrı Merkezleri çalışma konususun özelliğinden dolayı 7 gün /24 saat hizmet verilmektedir.

Webhelp ne iş yapar?

Avrupa’nın en büyük dış kaynak hizmet sağlayıcılarından Webhelp, dünya genelinde 51 ülkede 74.000 kişilik güçlü kadrosu ile; çağrı, sosyal ve dijital kanallar üzerinden Müşteri Hizmetleri, Telesatış, Tahsilat, Teknik Destek, Acil Yol Yardım Hizmetleri üzerinde uzmanlaşmış, küresel bir iş süreçleri dış kaynak hizmet

Teleperformance Uşak ne iş yapar?

Dünya çapında mükemmel müşteri deneyimi sağlama konusunda lider konumda olan Teleperformance, uluslararası ölçekte firmalara hizmetler sağlar, kurumların müşteri hizmetleri, teknik destek, satış, pazarlama, tahsilat süreçlerinin yönetiminde üstün sonuçlar elde eder.

Teleperformance kimin?

Teleperformance, aynı zamanda, Türkiye’deki şirketin kurucusu olan Aslıhan Tan’a, bugüne kadar sürdürdüğü liderliği ve vizyonu için takdir ve teşekkürlerini sundu.

Teleperformance hangi sektör?

Dünyanın lider dış kaynak iş hizmetleri servis sağlayıcısı Teleperformance, 40 yıllık küresel deneyimi, 80 ülkede 330.000 çalışanıyla 265 farklı dil ve lehçede daha kolay, daha hızlı, daha basit, daha güvenli ve hesaplı hizmetler sunuyor.

Teleperformance etkileşim uzmanı nedir?

Teleperformance – Çağrı Merkezi Etkileşim Uzmanı Bütünleşik çok kanallı dışkaynak müşteri deneyimi yönetiminde dünya lideri Teleperformance, 1978 yılından bu yana dünyanın önde gelen kurumlarıyla müşterileri arasında sürekli ve sağlam bir ilişki kurmalarına olanak tanır.

İletişim uzmanı ne kadar maaş alır?

Eğitim kurumlarında da çalışabilen kurumsal iletişim uzmanı, asgari ücret ile göreve başlamaktadır. Nadiren bazı butik eğitim kurumları ve hizmet işletmeleri, asgari ücretin altında bir maaşla çalışan aramaktadır. Genel olarak göreve yeni başlayan bir kurumsal iletişim uzmanının maaşı, 2.800 ile 4.000 TL arasındadır.

Medya ve iletişim uzmanı ne is yapar?

Firmanın halkla ilişkiler ve medya gibi iletişim faaliyetlerini yürüten kişilere medya uzmanı denir. Hedef kitleye ulaşmayı sağlayan medya uzmanı, firmanın tanınırlığını arttırmak için de gerekli faaliyetleri yürütür.

You might be interested:  Türkiye Selçuklu Devleti Hangi Yılda Kurulmuştur?(EN iyi 5 ipucu)

Çağrı merkezi hangi iş grubuna girer?

Çağrı merkezi Müşteri Temsilcisi; müşterilerden gelen çağrıları cevaplayan, çağrı sonrası ofis işlerini yürüten, kalite kural ve yönetmelikleri çerçevesinde çalışan, çağrı merkezi bilgisayar uygulamalarını aktif bir şekilde kullanan ve mesleki gelişim faaliyetleri yürüten kişilere verilen mesleki isimdir.

Iyi bir çağrı merkezi nasıl olmalı?

Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi Çalışanları Nasıl Olmalı?

  1. Müşteri ile Diyalog Kurabilme Yeteneği.
  2. Ürün Satışı ve Ürün Desteği Konusunda Bilgili.
  3. Sorun Çözümünün En Hızlı Sürede Gerçekleştirilmesi.
  4. Teknolojik Bilgi Birikiminin Yeterli Olması
  5. Çelik Gibi Sinirlere Sahip Olmalıdır.

Neden çağrı merkezi?

Çağrı merkezi, kurumların telefonla yapılan taleplerini almak ve başka birimlere iletmek üzere sahip oldukları departmanlardır. Kâr amaçlı bir şirket için bir çağrı merkezinin en temel amacı müşterilerden gelen ürün veya bilgilendirme taleplerinin karşılanmasıdır.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *