Categories Türkiye

Telefonun Türkiye Garantili Olduğunu Nasıl Anlarız?(Doğru cevap)

Xiaomi Türkiye garantili olduğunu nasıl anlarız?

Özel bandrol üzerinde “ Xiaomi Türkiye Garantili EVOFONE” yazısı bulunuyor. Ayrıca cihazı açtığınızda aynı çıkartmaya sahip bir garanti belgesi ve GENPA logolu bir diğer teknik servis bilgilendirme notu çıkıyor. Tüm bunlar cihazınızın Türkiye garantili resmi ürünler olduğunu gösteriyor.

Apple Türkiye garantili olduğunu nasıl anlarız?

iPHONE CİHAZLARDA GARANTİ SORGULAMA İŞLEMİ iPhone cihazların garanti süresini sorgulamak için öncelikle, cihazın seri numarasını bilmeniz gerekiyor. Bunun için Ayarlar’a girerek Genel seçeneğinde Hakkında kısmına girmeniz yeterli. Cihazınızın seri numarasını öğrendikten sonra Apple ‘ın garanti durumu sayfasına tıklayın.

Telefonun Genpa garantili olduğunu nasıl anlarım?

IMEI SORGULAMA

 1. Cihazınızın GENPA satışlı olup olmadığını öğrenmek için IMEI numarasını yazarak “Göster” butonuna basınız.
 2. Yaptığınız IMEI sorgulama işlemi garanti kontrolü için değildir. Sadece cihazınızın Genpa satışlı olup olmadığını göstermektedir.

Telefonun istanbul garantili olduğunu nasıl anlarız?

Telefonunuzdan *#06#* kodunu tuşlayın. Gelen kod cihazınızın IMEI numarası oluyor. Bu numara ile cihazın kutusunda yazan IMEI numarası aynı ise cihazınız, orijinal ve Samsung Türkiye garantisi kapsamında olarak geçiyor.

Xiaomi Türkiye garantili mi?

Xiaomi Türkiye garantisi ile satışa sunulan ürünler, başta akıllı telefonlar olmak üzere, garanti süreci içerisinde bir arıza olması durumunda, Xiaomi güvencesiyle onarılıyor. Kullanıcıların muhatabı da Xiaomi ‘nin yetkili servisleri oluyor.

You might be interested:  Iphone Türkiye Cihazı Nasıl Anlaşılır?

Xiaomi Türkiye resmi distribütörü kim?

Mobil iletişim ürünleri satış ve satış sonrası hizmet sektörü markası EVOFONE, Çin merkezli, dünyaca ünlü teknoloji şirketi Xiaomi ‘nin akıllı telefonları ve tüm ürünlerinin Türkiye ‘deki yetkili distribütörü oldu.

Türkiye cihazı olduğunu nasıl anlarız?

IMEI numaranızı, cihazınızın numara çevirme ekranına *#06# yazarak öğrenebilirsiniz.

AirPods garanti sorgulama nasıl yapılır?

Aygıtınızın bir AppleCare planı veya Apple’ın Sınırlı Garantisi kapsamında olup olmadığını kontrol etme

 1. checkcoverage.apple.com adresine gidin.
 2. Aygıtınızın seri numarasını girin.
 3. Ekrandaki yönergeleri izleyin.

iPhone türkiye garantili ne demek?

Apple İki Yıllık Sınırlı Garantisi, isteğe bağlı üretici garantisidir. İşbu garanti, uygun olmayan mallar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, Türkiye ‘deki tüketici kanunu ile sağlanan haklardan bağımsız haklar sunar.

Telefon Spot olduğunu nasıl anlarız?

Android ve diğer telefonlarda IMEI, telefonun arkasında bulunabilir. Etiket çıkarıldıysa numarayı Ayarlar > Hakkında > Durum kısmında bulabilirsin. Telefonunun IMEI’sini kontrol et.

 1. IMEI’yi görüntülemek için *#06#’yi de arayabilirsin.
 2. IMEI’yi aldıktan sonra Imei.info sitesine gir.
 3. Sistem, telefonunun bilgisini doğrular.

Ürünün distribütör garantili olduğunu nasıl anlarız?

Distribütör garantili;

 1. Apple Türkiye, Samsung Türkiye gibi üretici firmanın kendisi tarafından garantilidir.
 2. Orijinal parça değişimi yapılır.
 3. Telefon ile teknik servis desteği alabilirsiniz.
 4. Fabrika çıkışı hatalı ürünler değiştirilir.
 5. Aynı sorunla üç kez teknik servise gönderilen cihazlar değiştirilir.

Cep telefonu türkiye garantili ne demek?

Distribütör garantisi nedir? ( Türkiye Garantili ) Herhangi bir elektronik cihazı veya akıllı telefonu satın alırken Türkiye Garantili veya Distribütör Garantili ifadesini görüyorsanız, bu satıcı firmanın Türkiye ‘de resmi olarak faaliyet gösterdiği ve ürüne garanti sunduğu anlamına geliyor.

Xiaomi resmi distribütör garantili ne demek?

Resmi distribütör garantisi demek, bir markanın ürünleri için satış yaptığı ülkedeki bir servis ile anlaşıp bu servis aracılığı ile müşterilerine ürünleri için ücretsiz olarak tamir/onarım hizmeti vermesi anlamına gelir.

You might be interested:  Türkiye Adı Bir Coğrafi Terim Olarak Ilk Defa Hangi Devletin Kaynaklarında Karşımıza Çıkmaktadır?(En iyi çözüm)

Ithalatçı garantili mi Türkiye garantili mi?

İthalatçı garantili ve Türkiye garantili arasındaki temel fark, firmanın kendi imkanları ile Türkiye ‘ye getirdiği ürünleri kendi teknik servis olanaklarında garantilemesidir. Alınan ürünü firmanın kendi servisinde garanti etmesi anlamına gelmektedir.

Oppo Türkiye garantili ne demek?

Garantimiz, Ürünlerin kendisine, ithalatçısına ve satıcısına karşı düzenlenen ilgili ulusal yasal hakları tamamlayacak şekilde OPPO tarafından verilmektedir. Bu nedenle garanti, yürürlükte olan yasalardaki hakları etkilemez yada değiştirmez. ürünler: Dahili pil, kulaklık, USB kablo,şarj cihazı vb.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *