Categories Türkiye

Tek Türkiye Nerede Çekildi?(Doğru cevap)

Tek Türkiye, 2007-2011 yılları arasında Samanyolu TV’de yayımlanan aksiyon ve dram türündeki Türk televizyon dizisi. 4 sezondan oluşan dizi 149. bölümüyle final yaparak sona erdi. Dizi teröristlerin elinde bulunan Sağırsu köyünde geçmektedir. Çekimleri Konya’da yapılmıştır.

Tek Türkiye ne anlatıyor?

2007 yılında Samanyolu TV’de yayınlanmaya başlayan aksiyon ve dram dizisi olan Tek Türkiye dizisi doğudaki terörü konu ediniyor. Güneydoğu’da yer alan bu köy terör ve fakirlikten her zaman etkilenmiştir.Bundan etkilenen Tarık köyde kalmaya karar verir ve Doktor olarak orada görev almaya başlar.

Tek Türkiye ne zaman başladı?

‘ Tek Türkiye ‘ ekibi tarafından çekilen ‘Paramparça’ adlı sinema filminin çekimi sırasında bir kaza yaşandı. ‘ Tek Türkiye ‘ dizisinde ‘ Doktor Tarık’ rolünü oynayan Ozan Çobanoğlu, yaklaşık iki buçuk yıldır hazırlığını yaptığı ‘Paramparça’ adlı filmin çekimleri sırasında ölümden döndü.

Şivan hangi dizide oynadı?

Samanyolu Televizyonunda yayınlanan ” Tek Türkiye ” isimli dizide ” Dila hemşire ” karakterini canlandıran oyuncu Müjgan Gönül’de domuz gribi virüsü tespit edildi.YURT DIŞINA ÇIKTI Yeni Şafak Gazetesi’nde İbrahim Yıldız imzası ile yeralan habere göre, özel işleri sebebiyle yurt dışında bulunan ve önceki akşam Türkiye ‘ye

Süleyman Karadağlı Kimdir?

Liseyi İstanbul’da okudu ve AÖF İşletme mezunu.1993’ten beri sinema ile uğraşıyor. Senaryo, dublaj, gibi görevlerde yer alıyor..12 adet kendi çektiği ve yönettiği filmi var. Berivan gibi birçok ünlü dizide rol aldı.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *