Categories Türkiye

Tek Türkiye Ne Zaman Başlayacak? (Çözünme)

Tek Türkiye
Ses formatı Stereo
Yayın tarihi 18 Ekim 2007 – 30 Haziran 2011
Durumu Sona erdi
Dış bağlantılar

19

Şivan hangi dizide oynadı?

2007 yılında Samanyolu TV’de yayınlanmaya başlayan aksiyon ve dram dizisi olan Tek Türkiye dizisi doğudaki terörü konu ediniyor. Güneydoğu’da yer alan bu köy terör ve fakirlikten her zaman etkilenmiştir.Bundan etkilenen Tarık köyde kalmaya karar verir ve Doktor olarak orada görev almaya başlar.

Tek Türkiye dizisi nerede çevrildi?

Tek Türkiye, 2007-2011 yılları arasında Samanyolu TV’de yayımlanan aksiyon ve dram türündeki Türk televizyon dizisi. 4 sezondan oluşan dizi 149. bölümüyle final yaparak sona erdi. Dizi teröristlerin elinde bulunan Sağırsu köyünde geçmektedir. Çekimleri Konya’da yapılmıştır.

Süleyman Karadağlı Kimdir?

Liseyi İstanbul’da okudu ve AÖF İşletme mezunu.1993’ten beri sinema ile uğraşıyor. Senaryo, dublaj, gibi görevlerde yer alıyor..12 adet kendi çektiği ve yönettiği filmi var. Berivan gibi birçok ünlü dizide rol aldı.

Sakarya Fırat dizisi nerede çekiliyor?

Sakarya – Fırat, Osman Sınav tarafından yapılıp 16 Aralık 2009 tarihinde TRT 1’de yayımlanmaya başlayan askeri, aksiyon ve dram türündeki Türk televizyon dizisi. Çekimleri Isparta’nın Atabey ilçesinde yapılmakta olan dizi, 12 Haziran 2013 tarihinde yayımlanan 151. bölümü ile final yaparak sona erdi.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *