Categories Türkiye

Tek Türkiye Ne Zaman Başladı? (Çözünme)

Tek Türkiye Dila Hemşire kimdir?

Samanyolu Televizyonunda yayınlanan ” Tek Türkiye ” isimli dizide ” Dila hemşire ” karakterini canlandıran oyuncu Müjgan Gönül’de domuz gribi virüsü tespit edildi.YURT DIŞINA ÇIKTI Yeni Şafak Gazetesi’nde İbrahim Yıldız imzası ile yeralan habere göre, özel işleri sebebiyle yurt dışında bulunan ve önceki akşam Türkiye ‘ye

Tek Türkiye neyi anlatıyor?

2007 yılında Samanyolu TV’de yayınlanmaya başlayan aksiyon ve dram dizisi olan Tek Türkiye dizisi doğudaki terörü konu ediniyor. Güneydoğu’da yer alan bu köy terör ve fakirlikten her zaman etkilenmiştir.Bundan etkilenen Tarık köyde kalmaya karar verir ve Doktor olarak orada görev almaya başlar.

Süleyman Karadağlı Kimdir?

Liseyi İstanbul’da okudu ve AÖF İşletme mezunu.1993’ten beri sinema ile uğraşıyor. Senaryo, dublaj, gibi görevlerde yer alıyor..12 adet kendi çektiği ve yönettiği filmi var. Berivan gibi birçok ünlü dizide rol aldı.

Beşinci Boyut dede kim?

Macaristan kökenli olan Yeşim Ceren Bozoğlu’nun büyük dedesi, Sadrazam Ali Paşa nam-ı diğer Çorlulu Ali Paşa’dır. Dedesi ise Türkiyenin dördüncü Cumhurbaşkanı olan Cemal Gürsel’in emri ile dört ay içinde ilk yerli otomobili, yani Devrim Arabalarını üreten mühendis gurubunun başkanı Emin Bozoğlu’dur.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *