Categories Türkiye

Survivor Türkiye Yunanistan Kim Birinci Oldu?(EN iyi 5 ipucu)

Survivor Türkiye‘nin devamı. Sunucu Acun Ilıcalı. Dış ses (voice over) Alp Buğdaycı’dır. Kazanan, Derya Durmuşlar olmuş ve ödül olarak 250.000 Euro kazanmıştır.

2021 Yunanistan Survivor birincisi kim oldu?

Galataport İstanbul’da düzenlenen Survivor 2021 ‘de canlı yarı final sonrası SMS oylamasına göre Poyraz ve İsmail adını büyük finale yazdırmıştı. Canlı SMS oylaması sonrası Acun Ilıcalı şampiyonu açıkladı. Büyük finalde Poyraz’ı geçen İsmail, Survivor 2021 şampiyonu oldu.

Survivor Türkiye Yunanistan kim sampiyon oldu?

Survivor 2019’da Yusuf Karakaya Şampiyon oldu. Yunanistan şampiyonu ise Katerina Dalaka oldu.

2019 Survivor birincisi kim oldu?

Survivor Türkiye takımından Seda Ocak ile Yusuf Karakaya SMS oylamasına çıktı. En fazla oyu alan Yusuf Survivor 2019 şampiyonu olarak büyük ödüle hak kazandı. Yunan takımında Dimitra, Nikos ve Afroditi, Türk takımından ise Okay ve Emre yarı finalde elenmişti.

Geçen seneki Survivor yarışmasını kim kazandı?

Survivor 2017’ye gönüllüler takımından katılan Ogeday Girişken, gösterdiği performansla yarışmada adından söz ettirdi. Survivor ‘da Adem ile birlikte Kıbrıs finaline kalan Ogeday Girişken şampiyon oldu.

Survivor 2021 ne zaman?

Ünlüler-gönüllüler formatında ekrana gelecek olan ve kadro çalışmaları devam eden Survivor 2021 ‘in yayın tarihi belli oldu. Survivor 2021 ‘in ilk bölümü 9 Ocak Cumartesi akşamı saat 20:00’de ekranlara gelecek.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *