Categories Türkiye

Shell Türkiye Kimin?(Çözülmüş)

Aksoy Holding – Shell Turcas Petrol A.Ş.

Shell Türkiye distribütörü kim?

Turcas, 2005 yılında The Shell Company of Turkey Ltd. ( Shell Türkiye ) ile akaryakıt ve madeni yağların perakende ve ticari satışı, pazarlama ve dağıtım alanlarında bir Ortak Girişim Sözleşmesi imzalamıştır. Bunu takiben, Turcas’ın %30 hissedarı olduğu Shell & Turcas Petrol A.Ş.

Shell kime ait?

Royal Dutch Shell PCL veya yaygın adıyla Shell, İngiltere’de kurulu, genel merkezi Hollanda’da bulunan, İngiliz-Hollanda ortaklığında çok uluslu bir petrol ve doğalgaz şirketidir.

Shell Türkiye CEO kim?

Emre Turanli – Chief Executive Officer – Shell | LinkedIn.

Turcas petrol sahibi kim?

Aksoy Girişimcilik Enerji ve Turizm A.Ş., Aksoy Enternasyonal, Turcas Petrol ve buna bağlı Turcas Kuyucak Jeotermal Elektrik Üretim gibi bağlı ortaklıkların Yönetim Kurulu Başkanlığını sürdüren Erdal Aksoy, aynı zamanda Turcas ‘ın amiral gemisi iştiraki Shell & Turcas Petrol’ün de Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi’dir.

Aksoy Holding kime ait?

1978 yılından bu yana Aksoy Holding A.Ş.’nin Kurucu Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüten Erdal Aksoy, aynı zamanda bağlı ortaklıklar Aksoy Girişimcilik Enerji ve Turizm A.Ş., Turcas Petrol A.Ş., Aksoy Taşınmaz Yatırımları A.Ş. ve Aksoy Enternasyonal Ticaret A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanı, Yeditepe Beynelmilel Otelcilik

Go kime ait?

Go, 2013 yılında İpra Enerji A.Ş. bünyesinde kurulan yeni nesil yakıt istasyonu markasıdır. GO markalı ilk istasyon Konya’da açıldı. Müşterilerine İpragaz Otogaz ve Mobil motor yağları sunmaktadır.

You might be interested:  Türkiye Hollanda Bayan Voleybol Maçı Hangi Kanalda?(Çözülmüş)

Total kimin hangi ülkenin?

TotalEnergies Türkiye, Fransa merkezli çok uluslu petrol şirketi TotalEnergies’in Türkiye satış koludur. Türkiye yönetim ofisi Ümraniye, İstanbul’dır. 2020 yılında Demirören Holding bünyesindeki akaryakıt şirketi OYAK tarafından satın alınmıştır.

LUKoil hangi ülkeye ait?

LUKoil (Rusça:,,, ) – Rusya’nın 2. en büyük ve dünyanın 12. en büyük petrol üretim şirketi. 2007’de YUKOS hisselerinin Rosneft tarafından satın alınmasına kadar, LUKoil Rusya’nın en büyük petrol üretim şirketi olmuştur.

Opet hangi ülkeye ait?

2002 yılında Koç Holding Enerji Grubu’nun %50’sine ortak olduğu OPET, Türkiye’nin 2. büyük akaryakıt dağıtım şirketi olup, OPET ‘in sahip olduğu SUNPET markası ile toplamda 1500’ün üzerinde istasyona sahiptir.

Emre Turanlı kim?

Emre Turanlı, Shell Türkiye CEO. 1997 senesinde Robert Koleji’nden mezun oldu. 2003 senesinde ise Shell Almanya’da Finansal Analist görevini üstlendi. Shell’in yurt dışındaki Almanya ve İngiltere ayaklarında çalıştı.

Shell Genel Mudur?

Shell & Turcas Madeni Yağlar Genel Müdürlüğü görevine 1 Haziran 2020 tarihi itibarıyla Mehmet Ünal getirildi. 2006 yılında Shell & Turcas bünyesine katılan Mehmet Ünal, 2010 yılına kadar Shell Perakende Satışlar İstanbul Bölge Müdürü olarak; görev yaptıktan sonra, Shell Ukrayna’ya satış artışı konusunda Proje Lideri

Shell kaç yıldır Türkiyede?

97 yıldır faaliyet gösterdiği Türkiye’de geçmişten beri sektöründe birçok alana liderlik etmektedir; müşteri memnuniyetini her zaman önceliğine koyan Shell, 500 Shell Select marketi ile 2.000’e yakın farklı ürünü müşterilerine sunuyor. 300’den fazla istasyonunda çocuklar için özel tasarlanmış çocuk tuvaletleri

Turcas Petrol hisse ne iş yapar?

Turcas Petrol, liberallesen enerji piyasalarında akaryakıt dağıtımı, petrol rafinajı, petrokimya üretimi ve dağıtımı, elektrik üretimi ve doğalgaz ithalatı–toptan satısı alanlarında faaliyetler sürdüren, yeni atılımlarda bulunan ve yatırımlar yapan bir sirket olarak Türkiye’nin Entegre Enerji Şirketi haline gelmiştir.

You might be interested:  Türkiye Güneş Enerjisinden Ne Kadar Yararlanıyor? (Çözünme)

Saffet Batu Aksoy kimdir?

Şili Cumhuriyeti İstanbul Fahri Konsolosu olan Batu Aksoy halen TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi, TÜRKONFED (Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, DEİK (Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu) Türkiye-ABD İş Konseyi (TAİK) ve Türkiye-Şili İş Konseyi Yürütme Kurulları Üyesi ve Johns Hopkins

Erdal Aksoy kimdir?

Elektrik ve elektronik mühendisi, sanayici, işadamı. Aksoy Holding kurucusu ve başkanı. 1943 yılında Trabzon’da doğdu. İstanbul Teknik Üniversitesinden mezun olduktan sonra 1966’da Elektrik ve Elektronik Mühendisliği alanında yüksek lisansını tamamladı.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *