Categories Türkiye

Remax Türkiye Genel Müdürü Kim?(En iyi çözüm)

Murat Goldştayn kim?

Murat Goldştayn, 1974 yılı doğumlu. Lise eğitimini İstanbul’da tamamlayan Murat Goldştayn, University of Southern California’da ilk 10’a girerek mezun oldu. Murat Goldştayn bugün Remax’ın Genel Müdürü. 1996 yılında Türkiye’ye dönen Murat Goldştayn 1998 yılında Re/Max’ı Türkiye’ye getirdi.

Remax Emlak sahibi kim?

İyi bir sistem oturtan Remax gayrimenkul danışmanı, ortalama olarak; 10.000 TL ile 30.000 TL arasında kazanç sağlayabilir. İyi organize olmuş ve planlı şekilde çalışan danışmanlar; 30.000 TL ile 100.000 TL ‘ye kadar kazançlarını arttırabilirler.

Remax nedir ne iş yapar?

1973 yılında kurulan RE/MAX, bugün dünyada en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren kurumudur. 97 Ülkede, yaklaşık 6.500 Civarı Franchise 0fisi ve 100.000’e yakın Gayrimenkul Danışmanı bulunmaktadır. Ülkemizde Tek Şirketler Grubu tarafından kurulan RE/MAX Türkiye Genel Müdürlük, Türkiye ve KKTC’yi kapsamaktadır.

Remax Rapp sistemi nedir?

Örneğin, emlak zinciri Remax ‘ta iki farklı yöntem var. RAPP denilen ilk yöntemde bir danışman, Remax Türkiye’ye’a sabit olarak aylık ortalama 350 TL masa parası ödüyor. Bunun yanında, danışman bir satıştan kazandığı komisyonun yüzde 48’ini kendi alırken, yüzde 52’sini bağlı olduğu franchise ofisine bırakıyor.

Emlak Danışmanlığı para kazandırır mı?

Emlak satışlardan elde edeceğiniz ücret ile emlakçılık iyi para kazandırır mı sorusunu yanıtlamak mümkün. Satışlarda alıcıdan %2, satıcıdan %2 hizmet bedeli alınmakta. Özellikle lüks konutlar için danışmanlık yaparsanız satışlardan kazanacağınız para oldukça yüksek olacaktır.

You might be interested:  Türkiye Kupası Finali Nerede Oynanacak 2014?(EN iyi 5 ipucu)

Remax ne anlama gelir?

RE/MAX International, Amerika Birleşik Devletleri menşeli gayrimenkul şirketidir. Dünyada 95 ülkede ofisi bulunmaktadır. Toplam ofis sayısı 6500’dur. Bu ofislerinde yaklaşık 110.000 çalışanı vardır.

Rapp sistem ne demek?

1- RAPP sistemi (RE/MAX Alternative Payment Plan): Sektöre yeni giren kişiler için oldukça uygun bir sistemdir. Bu sistemde üretilen hizmet bedeli RE/MAX ile girişimci arasında paylaştırılmaktadır. Bu kapsamda üretilen hizmet bedelinin; %48’i gayrimenkul danışmanının.

Emlak danışmanlığı nasıl bir iş?

Emlak danışmanı; villa, konut, arsa ve benzeri mülklerin alım, satım ve kiralama gibi işlemlerini belli kurallar çerçevesinde gerçekleştiren kişilere verilen mesleki unvandır. Potansiyel müşterilere ya da kendi portföyünü oluşturup yeni müşterilere hizmet verir.

Ev satışında emlakçı komisyonu ne kadar?

Emlakçı komisyonu gayrimenkul satış işlemlerinde alıcı tarafından en fazla yüzde iki (%2) oranında, satıcı tarafından da yüzde iki (%2) olmak üzere toplam yüzde dört (%4) bir komisyon talep edebilir.

Coldwell Banker ne iş yapar?

Coldwell Banker dünyada gayrimenkul alım-satım dinamiklerini değiştiren sektörün en güvenilir ve en inovatif markası olarak 49 ülkede 3000 den fazla ofisi ve 120.000’i aşkın Gayrimenkul Danışmanı ile gayrimenkul sektörüne yön vermektedir.

Iyi bir emlakçı nasıl olunur?

Emlakçılık sektörüne giriş yapmak için önce işin yasal kısmından başlamak gerekiyor. 18 yaşında ve lise diplomasına sahip iseniz, bölgenizdeki ticaret odaları veya emlak derneklerinin açmış olduğu kurslardan yararlanarak emlak belgenizi alabilirsiniz.

Emlak Danışmanlığı nasıl yapılır?

Başarılı Bir Emlak Danışmanı Nasıl Olunur?

  1. Sektör bilgisine sahip olmalı
  2. Piyasa bilgisine sahip olmalı
  3. Bir bölgede ya da konuda uzmanlaşmalı
  4. Profesyonel olmalı
  5. Zaman yönetiminde iyi olmalı
  6. Girişken olmalı
  7. Dinlemeyi ve soru sormayı bilmeli.
  8. Paylaşım ağı oluşturmalı
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *