Categories Türkiye

Pubg Mobile Lite Ne Zaman Çıkacak Türkiye?(Soru)

PUBG Mobile Lite ne zaman çıkmıştır?

Uzun zamandır beklenen PUBG Mobile Lite 23 Mayıs tarihinde kullanıcılarla buluşacak. PUBG MOBILE LITE ÖN KAYIT NASIL YAPILIR? PUBG Mobile Lite sürümünü deneyimlemek için ön kayıt oluşturmanız gerekiyor.

PUBG Mobile Lite yeni güncelleme ne zaman gelecek?

Beta aşamasından sonra 0.19.0 Güncellemesi oyuncular için sunulacak. Pubg Mobile Lite 0.19.0 Güncellemesinin çıkış tarihi ise sızdırılan bilgilere göre 25 – 30 Eylül tarihleri arasında oyunculara sunulacak.

PUBG LITE gelecek mi?

PUBG LITE hizmetinin 29 Nisan 2021’de sona ermesinin planlandığını üzülerek bildiririz.” ifadelerine yer verdi. Oyunun kapatılacağının haberi, oyun yayıncısının geçen Kasım ayında PUBG Lite ‘ın oyun içi para sistemini kaldırdıktan sonra tamamen ücretsiz oynanacağını duyurmasının ardından geldi.

PUBG Mobile Lite yeni sezon ne zaman gelecek 2021?

Sezonu 28 Şubat’ta sona erecek. Bu tarihten itibaren oyuncular Winner Pass’tan herhangi bir şey alamayacaklar. Ödüller bölümü yeni sezon başlayana kadar kilitli kalacak. PUBG Mobile Lite 22. Sezon ‘un 1 Mart 2021 ‘de başlaması bekleniyor.

You might be interested:  Türkiye Genelinde Elektrik Kesintisi Ne Zaman Oldu? (Çözünme)

PUBG Mobile Lite kim yaptı?

Zayıf donanımlı akıllı telefonların da dünyanın en iyi mobil battle royale oyunundan mahrum kalmaması gerektiğini düşünen Tencent Games, PUBG Lite ‘ı erişime açtı.

Papci oyunu kime ait?

PUBG hangi ülkede geliştirildi? Oyunun fikir babası Brendan Greene İrlandalı bir oyun yapımcısı. PUBG’yi geliştirmek için katıldığı Bluehole Studio, 2007 yılında Güney Kore’nin Seul şehrinde kurulan bir şirket. PUBG Mobile’ın operasyonunu ise Çinli Tencent Games yürütüyor.

PUBG Mobile Lite 0.19 0 güncellemesi ne zaman gelecek?

PUBG Mobile Lite 0.19.0 güncellemesinin 25-30 Eylül tarihleri arasında yayınlanması bekleniyor.

PUBG Mobile Lite Güncellemesi Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile güncelleme nasıl yapılır? Oyun açılınca otomatik olarak güncellemeler kontrol edilmekte ve gelen bir güncelleme varsa sizlere gösterilir. Gelen güncellemeler gösterildiği zaman “ Güncelle ” seçeneğini seçiniz. Eğer “İptal” seçeneğini seçerseniz güncelleme yapılmayacak ve oyundan çıkacaktır.

PUBG Mobile 0.18 güncellemesi ne zaman gelecek?

Geliştirici şirket Tencent’ın oyunun yeni güncellemesini 24 Nisan 2020 tarihinde oyunseverlere sunmaya hazırlanıyor. Nisan ilk günlerinde 0.18.0 güncellemesinin betasında bazı bilgiler ortaya çıkmış ve Miramar 2.0 haritasının yer aldığı görülmüştü.

PUBG Lite artık oynanmayacak mı?

Oyunun resmi sitesi dün kapatıldı, artık yeni indirme yapılamıyor. 29 Nisan’da hizmet tamamen sonlandırılacak. 29 Mayıs 2021 tarihinde ise oyuncu desteği tamamen kapatılacak.

PUBG Lite güncelleme ne zaman gelecek 2020 Aralık?

Güncelleme Notu: 16 Ocak 2020 Kış sonunda PUBG LITE ‘a geldi!

PUBG Mobile Lite yeni sezon 23 ne zaman gelecek?

PUBG Mobile 23. Sezon yani PUBG M4 (Month 4) 18 Ekim 2021 tarihi ile PUBG mobile içerisinde yerini alacak gibi gözüküyor.

PUBG Mobile Lite 13 sezon ne zaman gelecek?

PUBG Mobile 13. yeni sezonun 13 Mayıs tarihinde başlaması bekleniyor.

You might be interested:  Türkiye Diyanet Vakfı Ne Yapar?(Soru)

PUBG Mobile Lite 10 sezon ne zaman bitiyor?

PUBG Mobile 11. sezon için artık geri sayımı başladı. 8 Ocak’ta sona erecek olan 10. sezonun ardından popüler Battle Royale oyunu kullanıcılarla 0.16.5 güncellemesini buluşturacak.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *