Categories Türkiye

Pubg Lite Türkiye Server Ne Zaman Çıkacak?(Soru)

PUBG LITE ne zaman açılacak?

İşte yeni silahlar PUBG Corp’un ücretsiz ve her modern PC’de oynanabilen Battle Royale oyunu PUBG Lite 4 Haziran’da çıkacak güncellemesinde kullanıcıları birçok sürpriz bekliyor. PUBG LITE Türkiye’de erişime açıldı!

PUBG LITE bitiyor mu?

Ne kadar üzülsek de plana göre PUBG LITE hizmetini 29 Nisan 2021’de (UTC) sonlandıracağımızı bildirmek istiyoruz. Sonlandırma tarihine kadar, normal şekilde oyunu oynamaya devam edebilecek ve önceden sahip olduğunuz L-COIN de dahil, oyun içi kredilerinizi harcayabileceksiniz.

PUBG LITE geri açılacak mı?

PUBG LITE hizmetinin 29 Nisan 2021’de sona ermesinin planlandığını üzülerek bildiririz.” ifadelerine yer verdi. Oyunun kapatılacağının haberi, oyun yayıncısının geçen Kasım ayında PUBG Lite ‘ın oyun içi para sistemini kaldırdıktan sonra tamamen ücretsiz oynanacağını duyurmasının ardından geldi.

PUBG LITE güncelleme ne zaman gelecek 2020 Aralık?

Güncelleme Notu: 16 Ocak 2020 Kış sonunda PUBG LITE ‘a geldi!

PUBG kaldırılacak mı?

Peki, bu karar neden alındı? Epic’in App Store ve Play Store kurallarını ihlal etmesinin ardından Fortnite mağazalardan atılmıştı. Bugün ise bir başka Battle Royale oyunu olan Tencent’in PUBG Mobile oyunu yasaklandı. Aşağıda yer alan 118 adet uygulama çok yakında hem App Store hem de Play Store’dan kaldırılacak.

You might be interested:  Lgs Türkiye Birincisi 2018 Kim?(En iyi çözüm)

PUBG Lite kac gb?

PUBG Lite, PUBG ‘ye göre daha minimal ve daha sade bir yapıya sahip. Tabii boyutları da daha küçük. “ PUBG Lite kaç gb?” diye düşünüyorsan hemen söyleyeyim: Sadece 4 GB. PUBG Lite ‘in grafik kalitesi kötü olmasa da PUBG ‘ye göre daha düşük.

Pubglite kapandı mı?

PUBG LITE sözlerinde tarihe de değindi: “Ne kadar üzülsek de plana göre PUBG LITE hizmetini 29 Nisan 2021’de (UTC) sonlandıracağımızı bildirmek istiyoruz. Sonlandırma tarihine kadar, normal şekilde oyunu oynamaya devam edebilecek ve önceden sahip olduğunuz L-COIN de dahil, oyun içi kredilerinizi harcayabileceksiniz.”

PUBG Mobile Lite kaldırılacak mı?

Sevilen oyun PUBG Lite resmen sona eriyor. Oldukça sevilen ve ücretsiz olan çok oyunculu aksiyon oyunu, geliştiricilerinin aldığı karar ile resmi olarak kapanacak.

PUBG Lite PC kaldırıldı mı?

Popüler battle royale oyunu PUBG ‘nin ücretsiz, düşük sistem gereksinimli bir versiyonu olan PUBG Lite, dün itibarıyla hizmetini sona erdirdi. PUBG Lite “hizmeti”, 29 Nisan itibarıyla sonlandırıldı. Ayrıca geliştiriciler, 29 Mayıs itibarıyla PUBG Lite için artık Oyuncu Desteği de sunulmayacağını belirttiler.

PUBG Mobile Lite güncelleme ne zaman gelecek 2020?

Beta aşamasından sonra 0.19.0 Güncellemesi oyuncular için sunulacak. Pubg Mobile Lite 0.19.0 Güncellemesinin çıkış tarihi ise sızdırılan bilgilere göre 25 – 30 Eylül tarihleri arasında oyunculara sunulacak.

PUBG ne zaman güncelleme gelecek 2021?

AMSTERDAM, HOLLANDA – 1 Eylül 2021 – KRAFTON, Inc.’in PUBG: BATTLEGROUNDS için en son güncellemesi 8 Eylül’de PC’de, 16 Eylül’de ise konsollarda yayınlanacak ve önceki Survivor Pass’lerde altı hafta süren fakat bu kez sekiz hafta boyunca sürecek olan en yeni Survivor Pass: CRAZY NIGHT’ı tanıtacak.

PUBG Mobile Lite Güncellemesi Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile güncelleme nasıl yapılır? Oyun açılınca otomatik olarak güncellemeler kontrol edilmekte ve gelen bir güncelleme varsa sizlere gösterilir. Gelen güncellemeler gösterildiği zaman “ Güncelle ” seçeneğini seçiniz. Eğer “İptal” seçeneğini seçerseniz güncelleme yapılmayacak ve oyundan çıkacaktır.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *