Categories Türkiye

Pubg Lite Türkiye Ne Zaman Çıkacak?(Mükemmel cevap)

PUBG mobil Lite hangi tarihte çıktı?

Ne kadar üzülsek de plana göre PUBG LITE hizmetini 29 Nisan 2021’de (UTC) sonlandıracağımızı bildirmek istiyoruz. Sonlandırma tarihine kadar, normal şekilde oyunu oynamaya devam edebilecek ve önceden sahip olduğunuz L-COIN de dahil, oyun içi kredilerinizi harcayabileceksiniz.

PUBG Mobile Lite güncelleme ne zaman gelecek 2021?

PUBG LITE hizmetini kapatma yönünde zorlu bir karar aldık ve yolcuğumuz için zaman doldu. PUBG LITE hizmetini 29 Nisan 2021 ‘de sonlandıracağımızı bildirmek istiyoruz.

PUBG mobil Lite kaldırılacak mı?

Bilgisayarı iyi olmayanlar için tasarlanan PUBG Lite, uzun bir aradan sonra 29 Nisan’da piyasadan kaldırılacak. ” PUBG Lite ‘ı kapatma konusunda ekipçe düşündük ve kapatmaya karar verdik. En içten özürlerimizi ve herkese gösterdikleri bu ilgi için minnettarlığımızı iletmek istiyoruz” dedi.

Free Fire ne zaman çıktı?

Zayıf donanımlı akıllı telefonların da dünyanın en iyi mobil battle royale oyunundan mahrum kalmaması gerektiğini düşünen Tencent Games, PUBG Lite ‘ı erişime açtı.

PUBG Lite tekrar açılacak mı?

PUBG LITE hizmetinin 29 Nisan 2021’de sona ermesinin planlandığını üzülerek bildiririz.” ifadelerine yer verdi. Oyunun kapatılacağının haberi, oyun yayıncısının geçen Kasım ayında PUBG Lite ‘ın oyun içi para sistemini kaldırdıktan sonra tamamen ücretsiz oynanacağını duyurmasının ardından geldi.

You might be interested:  Vogue Türkiye Nerede?(Mükemmel cevap)

PUBG kaldırılacak mı?

Peki, bu karar neden alındı? Epic’in App Store ve Play Store kurallarını ihlal etmesinin ardından Fortnite mağazalardan atılmıştı. Bugün ise bir başka Battle Royale oyunu olan Tencent’in PUBG Mobile oyunu yasaklandı. Aşağıda yer alan 118 adet uygulama çok yakında hem App Store hem de Play Store’dan kaldırılacak.

PUBG Mobile Lite yeni güncelleme ne zaman gelecek?

Beta aşamasından sonra 0.19.0 Güncellemesi oyuncular için sunulacak. Pubg Mobile Lite 0.19.0 Güncellemesinin çıkış tarihi ise sızdırılan bilgilere göre 25 – 30 Eylül tarihleri arasında oyunculara sunulacak.

PUBG Lite yeni güncelleme ne zaman?

Güncelleme Notu: 16 Ocak 2020 Kış sonunda PUBG LITE ‘a geldi!

PUBG Mobile 0.18 güncellemesi ne zaman gelecek?

Geliştirici şirket Tencent’ın oyunun yeni güncellemesini 24 Nisan 2020 tarihinde oyunseverlere sunmaya hazırlanıyor. Nisan ilk günlerinde 0.18.0 güncellemesinin betasında bazı bilgiler ortaya çıkmış ve Miramar 2.0 haritasının yer aldığı görülmüştü.

PUBG Mobil 20 sezonda kaldırılacak mı?

Oyuncuların heyecanla beklediği PUBG Mobile ‘ın 20. Sezon 14 Temmuz 2021’de nihayet çıkış yaptı.

PUBG Mobile Lite 8 sezon ne zaman bitiyor?

PUBG 8. SEZON NE ZAMAN BİTECEK? PUBG 8. sezonun 11 Eylül Çarşamba tarihinden sonra sona ereceği açıklandı.

PUBG Mobile Lite 10 sezon ne zaman bitiyor?

PUBG Mobile 11. sezon için artık geri sayımı başladı. 8 Ocak’ta sona erecek olan 10. sezonun ardından popüler Battle Royale oyunu kullanıcılarla 0.16.5 güncellemesini buluşturacak.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *