Categories Türkiye

Pubg Lite Ne Zaman Çıkacak Türkiye? (Çözünme)

PUBG Lite ne zaman açılacak?

İşte yeni silahlar PUBG Corp’un ücretsiz ve her modern PC’de oynanabilen Battle Royale oyunu PUBG Lite 4 Haziran’da çıkacak güncellemesinde kullanıcıları birçok sürpriz bekliyor. PUBG LITE Türkiye’de erişime açıldı!

PUBG Lite açılacak mı?

PUBG LITE hizmetinin 29 Nisan 2021’de sona ermesinin planlandığını üzülerek bildiririz.” ifadelerine yer verdi. Oyunun kapatılacağının haberi, oyun yayıncısının geçen Kasım ayında PUBG Lite ‘ın oyun içi para sistemini kaldırdıktan sonra tamamen ücretsiz oynanacağını duyurmasının ardından geldi.

PUBG Lite güncelleme ne zaman gelecek 2020 Aralık?

Güncelleme Notu: 16 Ocak 2020 Kış sonunda PUBG LITE ‘a geldi!

PUBG Lite ne oldu?

Popüler battle royale oyunu PUBG ‘nin ücretsiz, düşük sistem gereksinimli bir versiyonu olan PUBG Lite, dün itibarıyla hizmetini sona erdirdi. PUBG Lite “hizmeti”, 29 Nisan itibarıyla sonlandırıldı. Ayrıca geliştiriciler, 29 Mayıs itibarıyla PUBG Lite için artık Oyuncu Desteği de sunulmayacağını belirttiler.

PUBG Mobile Lite kalkıyor mu?

Bilgisayarı iyi olmayanlar için tasarlanan PUBG Lite, uzun bir aradan sonra 29 Nisan’da piyasadan kaldırılacak. ” PUBG Lite ‘ı kapatma konusunda ekipçe düşündük ve kapatmaya karar verdik. En içten özürlerimizi ve herkese gösterdikleri bu ilgi için minnettarlığımızı iletmek istiyoruz” dedi.

You might be interested:  Annabelle 3 Ne Zaman Çıkacak Türkiye?(Çözülmüş)

PUBG Mobile Lite wp ne zaman gelecek?

PUBG Mobile Lite 22.Sezon’un 1 Mart 2021’de başlaması bekleniyor.

PUBG Mobile Lite ne zaman yeni güncelleme gelecek?

Beta aşamasından sonra 0.19.0 Güncellemesi oyuncular için sunulacak. Pubg Mobile Lite 0.19.0 Güncellemesinin çıkış tarihi ise sızdırılan bilgilere göre 25 – 30 Eylül tarihleri arasında oyunculara sunulacak.

PUBG ne zaman güncelleme gelecek 2021?

AMSTERDAM, HOLLANDA – 1 Eylül 2021 – KRAFTON, Inc.’in PUBG: BATTLEGROUNDS için en son güncellemesi 8 Eylül’de PC’de, 16 Eylül’de ise konsollarda yayınlanacak ve önceki Survivor Pass’lerde altı hafta süren fakat bu kez sekiz hafta boyunca sürecek olan en yeni Survivor Pass: CRAZY NIGHT’ı tanıtacak.

PUBG Mobile Lite Güncellemesi Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile güncelleme nasıl yapılır? Oyun açılınca otomatik olarak güncellemeler kontrol edilmekte ve gelen bir güncelleme varsa sizlere gösterilir. Gelen güncellemeler gösterildiği zaman “ Güncelle ” seçeneğini seçiniz. Eğer “İptal” seçeneğini seçerseniz güncelleme yapılmayacak ve oyundan çıkacaktır.

PUBG Mobile Lite 23 sezon ne zaman gelecek?

PUBG Mobile 23. Sezon yani PUBG M4 (Month 4) 18 Ekim 2021 tarihi ile PUBG mobile içerisinde yerini alacak gibi gözüküyor.

PUBG Lıte kapandı mı?

PUBG Lite 29 Nisan tarihiyle kapatıldı.

PUBG Lite güncelleme gelmeyecek mı?

PUBG LITE hizmetini kapatma yönünde zorlu bir karar aldık ve yolcuğumuz için zaman doldu. PUBG LITE hizmetini 29 Nisan 2021’de sonlandıracağımızı bildirmek istiyoruz.

PUBG Lite server kapandı mı?

Geliştiricilerin planlarına göre oyunun internet sitesi 30 Mart’ta kapatıldı ve artık oyun indirilemeyecek. Oyuna hâlihazırda sahip oyuncular da 29 Nisan’a kadar oynamaya devam edebilecekler. PUBG LITE serverlarının 29 Nisan 2021 tarihinde kapatılacağını üzülerek bildiriyoruz.”

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *