Categories Türkiye

Pokemon Go Türkiye Ne Zaman Gelecek? (Çözünme)

Ancak nihayet Pokemon Go 4 Haziran 2021 itibariyle Türkiye‘de de yayınlandı. Oyunun yayınlandığı ülkelerin dışında yaşayan Android kullanıcıları mağaza değiştirmeden APK. dosyası ile Pokemon GO oyununu yükleyebiliyorken, iOS kullanıcıları mağazalarını bu ülkelerle değiştirip oyunu yükleyebiliyor.

Pokemon GO Türkiyeye gelecek mi?

Pokemon GO Türkiye’de Tam 5 yılın ardından da oyun resmi olarak Türkiye’de erişime açıldı. Oyunu şu anda Google Play ve App Store’da ücretsiz olarak bulabilirsiniz.

Pokemon GO hala oynanıyor mu?

Pokemon GO, hâlâ büyük bir kitle tarafından oynanmaya devam ediyor. İlk çıktığı 2016 yılında büyük ses getiren oyun o tarihten sonraki en çok kazancını geçtiğimiz ay yaptı. Oyunu oynayanlar adeta sokaklara dökülmüş ve Pokemon avına çıkmışlardı.

Pokemon Türkiyede yasak mı?

Pokemon GO daha çıkmadan yasak yedi Bazı ülkelere (ki buna Türkiye de dahil) ise halen çıkmadı. Bu ülkelerden biri olan Çin, oyunu daha piyasaya sunulmadan yasakladı. Pokemon GO, sahip olduğu uygulama yetkileri ile kişilerin kullanıcı bilgilerini taşıyor.

Pokemon GO oynanır mı?

Pokemon GO bir mobil oyun. Ancak oyunu akıllı telefonlar dışında bir cihazla oynamak şu an için mümkün değil. Zira Pokemon GO şimdilik, akıllı telefonlar üzerinden oynanabiliyor. Oyunun tablet versiyonu ise bulunmuyor.

You might be interested:  Türkiye Çek Cumhuriyeti Maçı Hangi Kanalda?(Çözülmüş)

Pokemon go ne zaman Türkiyeye gelecek 2021?

2016 yılına damgasını vuran Pokémon GO ilk yayınlandığında sadece Avusturalya, ABD ve Yeni Zelanda mağazalarında erişilebilir şekilde sunulmuştu. Aradan 5 yıl geçmesine rağmen oyun Türkiye’de yayınlanmadı. Ancak nihayet Pokemon Go 4 Haziran 2021 itibariyle Türkiye’de de yayınlandı.

Pokemon ücretli mi?

Nintendo ve Niantic’in ortak yapımı olan Pokemon GO, şimdilik Yeni Zelanda, Avustralya ve ABD’de indirilebilir durumda. Ücretsiz oyunda 722 Pokemon karakteri, telefonların kameraları ile yakalanmaya çalışılıyor.

Pokemon fake gps nasıl yapılır?

Android ‘de konum değiştirmek için:

  1. Fake GPS uygulamasını yükleyin.
  2. Android cihazınızda Ayarlar uygulamasını açın.
  3. Aşağı kaydırarak Telefon hakkında bölümüne giriş yapın.
  4. Yapı numarası veya Derleme numarasına “Artık geliştiricisiniz” uyarısını görene kadar dokunun.
  5. Şimdi Geliştirici seçenekleri menüsüne girin.

Pokemon Go zararlı bir oyun mu?

‘ Pokemon Go ‘ oyunu, çocuğun normal işlevselliğinde ciddi bozukluklara yol açabiliyor. Oyun telefonlara yükleniyor ve farklı lokasyonlarda hedefler belirleniyor. Çocuklar için en büyük risklerden biri bağımlılık.

Pokemon Go evde oynanır mı?

Pokémon Go da, dışarı çıkarak yaratık yakalamak ve Pokéstops’u döndürmek isteyen oyuncular için Corona virüsün ardından bazı değişiklikler yaptığını duyurdu.

Pokemon hangi ülkelerde yasaklandı?

İran’da “güvenlik” gerekçesiyle Pokemon Go yasaklandı. Güvenlik ile ilgili ne tür çekincelerin olduğu ise belirtilmedi. Böylece İran, Pokemon Go oyununu toptan yasaklayan ilk ülke İran oldu! Bundan önce Suudi Arabistan’da Pokemon Go’ya karşı bir fetva yayımlanmıştı.

Pokemon oyunu ne oldu?

Pokemon GO oyunu, 67 yaşındaki Liang Weiming’in ölümüne neden oldu. Pokemon avı sırasında Lapras adında ender bulunan bir pokemon yakalayan yaşlı adam heyecanlanınca kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.

Pikaçu neden yayından kalktı?

Bir zamanların efsanesi olan Pokemon, çocukların ruh sağlığını bozduğu gerekçesiyle yayından kaldırıldı. O günlerin çocukları büyüdü, fakat Ferhat Ağırbaş’ın neden olduğu acıyı unutmadı ve sosyal medya aracılığı ile intikamlarını alıyorlar.

You might be interested:  Türkiye Ne Zaman Ab'ye Girecek?(Doğru cevap)

Pokemon oyunu güvenli mi?

İlk bakışta tehlikesiz görünen bu oyun, aslında o kadar da masum değil. Oyunla ilgili şikayetler genelde bataryanın ömrünü tüketmesi ve sunucuların sürekli çökmesi ile ilgili olsa da, oyun, pek çok tehdidi barındırıyor.

Pokemon Türkiye de neden yasaklandı?

Pokemon ‘u yayınlayan kanalın reyting rekorları kırdığı dönemde, Pokemon ‘çocukların ruh sağlığını bozduğu gerekçesiyle’ bir anda yayından kaldırıldı. Ferhat’ın bu hareketinin ardından Önce Sağlık Bakanlığı, ardından RTÜK devreye girdi ve Pokemon yayından kaldırıldı.

Pokemon Go oyun Nasıl Oynanır?

Oyunda amaç gerçek hayatta belirli adreslere giderek orada bulunan pokemon karakterlerini yakalamak üzerine kurulu. Pokemon toplayıp kendi koleksiyonunuzu oluşturmak için sokaklarda dolaşmanız gerekiyor. Toplanılan Pokemonlarla, diğer oyuncularla savaş yapılabiliyor.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *