Categories Türkiye

Pokemon Go Ne Zaman Çıkacak Türkiye?(Soru)

Pokemon go ne zaman Türkiyeye gelecek 2021?

2016 yılına damgasını vuran Pokémon GO ilk yayınlandığında sadece Avusturalya, ABD ve Yeni Zelanda mağazalarında erişilebilir şekilde sunulmuştu. Aradan 5 yıl geçmesine rağmen oyun Türkiye’de yayınlanmadı. Ancak nihayet Pokemon Go 4 Haziran 2021 itibariyle Türkiye’de de yayınlandı.

Pokemon Go Türkiye’ye gelecek mi?

Niantic’in arttırılmış gerçeklik oyunu Pokemon GO, bildiğiniz gibi 2016 yılında yayınlandı. Tam 5 yılın ardından da oyun resmi olarak Türkiye’de erişime açıldı. Oyunu şu anda Google Play ve App Store’da ücretsiz olarak bulabilirsiniz.

Pokemon Unite Türkiye Türkiye’ye ne zaman gelecek?

Şirketin resmi web sayfasında yer alan bilgiye göre Pokemon Unite, 22 Eylül 2021’de Android ve iOS işletim sistemleri için yayınlanacak.

Pokemon Go neden yasaklandı?

Pokemon GO, sahip olduğu uygulama yetkileri ile kişilerin kullanıcı bilgilerini taşıyor. Yani, Pokemon GO için Çin macerası daha başlamadan bitmiş durumda.

Pokemon Go oyunu ne zaman çıktı?

Pokemon GO, hâlâ büyük bir kitle tarafından oynanmaya devam ediyor. İlk çıktığı 2016 yılında büyük ses getiren oyun o tarihten sonraki en çok kazancını geçtiğimiz ay yaptı. Oyunu oynayanlar adeta sokaklara dökülmüş ve Pokemon avına çıkmışlardı.

Pokemon ücretli mi?

Nintendo ve Niantic’in ortak yapımı olan Pokemon GO, şimdilik Yeni Zelanda, Avustralya ve ABD’de indirilebilir durumda. Ücretsiz oyunda 722 Pokemon karakteri, telefonların kameraları ile yakalanmaya çalışılıyor.

You might be interested:  Ziraat Türkiye Kupası Finali Hangi Kanalda Yayınlanacak?(EN iyi 5 ipucu)

Kaç tane Pokemon go var?

Normalde orjinal oyunda 151 çeşit pokemon bulunuyor ancak yapımcı tarafından şimdiye kadar 145 tanesini oyunda kullanıldı. Pokemon GO ‘nun oyuncu kitlesinin her geçen gün genişlemesiyle birlikte, oyunda kullanılan hileler de artıyor. Oyuncuların en çok şikayet ettiği konulan başındaysa Fake GPS ve Bot’lar geliyor.

Pokemon oyunu nasıl oynanır?

Oyunda amaç gerçek hayatta belirli adreslere giderek orada bulunan pokemon karakterlerini yakalamak üzerine kurulu. Pokemon toplayıp kendi koleksiyonunuzu oluşturmak için sokaklarda dolaşmanız gerekiyor. Toplanılan Pokemonlarla, diğer oyuncularla savaş yapılabiliyor.

Pokemon Unite çıktı mı?

Nintendo ve TiMi Studio Group, bugün Pokemon Unite ‘ı Pokemon Present canlı yayın etkinliğinde açıkladı. Oynaması tamamen ücretsiz battle royale oyunu geçtiğimiz ay Nintendo Switch için piyasaya sürülmüştü. Hayranlar oldukça beğendiği Pokemon Unite, 22 Eylül’de mobil cihazlar için çıkış yapmaya hazırlanıyor.

Pokemon hangi ülkelerde yasaklandı?

İran’da “güvenlik” gerekçesiyle Pokemon Go yasaklandı. Güvenlik ile ilgili ne tür çekincelerin olduğu ise belirtilmedi. Böylece İran, Pokemon Go oyununu toptan yasaklayan ilk ülke İran oldu! Bundan önce Suudi Arabistan’da Pokemon Go’ya karşı bir fetva yayımlanmıştı.

Pokemon oyunu tehlikeli mi?

Dünyada fenomen haline gelen Pokemon Go oyunu bataryanın ömrünü tüketmesi ve sunucuların sürekli çökmesinin yanında, hırsızlara ve pedofillere çıkar sağlayabiliyor. Oyunla ilgili şikayetler genelde bataryanın ömrünü tüketmesi ve sunucuların sürekli çökmesi ile ilgili olsa da, oyun, pek çok tehdidi barındırıyor.

Pokemon oynamak yasak mı?

Pokemon GO dahil olmak üzere, birçok AR kullanan uygulama, Çin tarafından riskleri nedeniyle yasaklandı. Geçtiğimiz yaz döneminde Niantic, Pokemon GO ile büyük bir sansasyon ile oyun piyasasına girmişti. Bazı ülkelere (ki buna Türkiye de dahil) ise halen çıkmadı.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *