Categories Türkiye

Pierre Cardin Türkiye Distribütörü Kim?(Mükemmel cevap)

Fransız markası Pierre Cardin‘in erkek giyim alanında Türkiye temsilciliğini yürüten Aydınlı Group, bu markanın 21 sektörde de ana lisansörü oldu. Böylece erkek giyimin dışına çıkan Aydınlı Group, Pierre Cardin‘in Türkiye dışındaki altı ülkedeki tüm haklarını da satın aldı.

Pierre Cardin ürünleri nerede üretiliyor?

Pierre Cardin ürünlerinin yüzde 90-95’inin Türkiye’de üretildiğine değinen Kavurmacı, yaptıkları anlaşmanın üretim ve satış lisans organizasyonu olduğunu, üretim lisansını elde etmenin Türkiye’nin iş gücüne katkıda bulunacağını, katma değerinin de Türkiye’de kalacağı bir organizasyonu Türkiye’ye kazandırdıklarını dile

Pierre Cardin markası Türk mü?

Pierre Cardin (2 Temmuz 1922 – 29 Aralık 2020), İtalyan asıllı Fransız modacı.

Pierre Cardin Home kimin?

Aydınlı Grup, Pierre Cardin ‘de 13 ülkede markanın sahibi ya da lisansörü konumundadır. Cardin bugün Fransa Paris’te yaşamaktadır.

Pierre Cardin nasıl bir marka?

Pierre Cardin; dünyaca ünlü köklü bir giyim markasıdır. Ayrıca tayt, vatka ve maksi paltoyu hazır giyime armağan eden marka da yine Pierre Cardin ‘dir. Yeryüzünün en iyi bilinen beş Fransız moda tasarımcısından biri olarak kabul edilen Pierre Cardin, ülkemizde de en sevilen giyim markalarından biridir.

Pierre Cardin saat hangi ülkenin?

Hırslı ve çalışkan bir adam olan Pierre Cardin, İtalya doğumlu bir Fransız moda tasarımcısı. Geometrik, fütüristik, avangart çizgisiyle ve elbette elini attığı her işte başarılı olmasıyla biliniyor.

Pierre Cardin nerenin firması?

FRANSA’nın Asya’ya açılan ilk markalarından biri olan Pierre Cardin, 1949 yılında kuruldu. 1957’de Japonya’da ilk mağazasını açan şirket Çin’deki ilk mağazasını ise 1978 yılında açtı. 450 çalışanı bulunan Pierre Cardin ‘in dünya çapında 600 lisansörü bulunuyor.

You might be interested:  Türkiye Numarası Nasıl Yazılır?(EN iyi 5 ipucu)

Miorre markası kime ait?

Tekstil sektöründe DoReMİ ve Miorre markalarının sahibi olan Çarşıbaşı Grubu, kozmetik sektörüne girdi. Pierre Cardin markasının kozmetik ve kişisel bakım serisinin tüm dünyadaki üretim ve satiş haklarını alan grup, 10 milyon Euro’luk fabrika yatırımı yaptı.

Pierre Cardin oldu mu?

Ömer Faruk Kavurmacı, 1976 yılı İstanbul doğumlu. İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimini Fatih Kolejinde gören Ömer Faruk Kavurmacı, bugün Aydınlı Grup Yönetim Kurulu Başkanı.

Polo Fetö nün mü?

us polo assn, fetö ‘ cü çıkan aydınlı grup markasıdır. ralph lauren ise abd markasıdır. elinde 2 mallet(sopa) taşıyan logo fake’tir.

Pierre Cardin kaç yaşında?

Pierre Cardin, 2 Temmuz 1922 tarihinde Venedik taraflarında İtalya’nın San Biagio di Callalta şehrinde doğmuştur. O iki yaşındayken ailesi Fransa’ya taşındı. Zamanın tartışmasız en büyük Fransız modaevi olan Dior’un baş terzisi olmasını sağlayacak mesleki bilgi ve deneyimi orada edindi.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *