Categories Türkiye

O’ses Türkiye Ne Zaman Başlıyor 2019?(Doğru cevap)

Sezon ön bakış

Sezon Başlangıç Bitiş
7 7 Ekim 2017 4 Şubat 2018
8 6 Ekim 2018 27 Ocak 2019
9 5 Ekim 2019 15 Şubat 2020

12 

O Ses Türkiye başlıyor mu?

ACUN, İLK FOTOĞRAFI PAYLAŞMIŞTI Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından O Ses Türkiye ‘nin çekimlerinden bir fotoğraf paylaşarak yeni jüri kadrosunu tanıtmıştı. Yeni sezon çekimlerin başlandığı O Ses Türkiye, ilk bölümüyle 2 Ekim Cumartesi akşamı TV8’de izleyiciyle buluşacak.

O Ses Türkiye ne zaman çıktı?

O Ses Türkiye ‘nin, yeni sezon çekimleri başladı. Acun Ilıcalı, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla O Ses Türkiye ‘nin yeni sezon jüri üyelerini de açıklamış oldu. Murat Boz, Beyazıt Öztürk, Ebru Gündeş’in yanı sıra bu sezonun sürpriz isimleri Oğuzhan Koç oldu.

O Ses Türkiye 2021 jürileri kim?

O Ses Türkiye 2021 için geri sayım başladı. Geçtiğimiz sezonun jüri koltuğunda Murat Boz, Hadise, Seda Sayan ve Beyazıt Öztürk otururken, bu sene jüri üyeleri değişti. İlk olarak Seda Sayan’ın ayrılığı sonrası jüriye Ebru Gündeş’in dahil olduğu yarışmanın yeni sezon çekimleri başladı.

O Ses Türkiye yaş sınırı var mı?

e. 18 yaş altı seyirci olmak isteyenlerin başvurularını velisinin yapması gerekmektedir. 18 yaş altı seyirci olmak isteyenlerin velisinin onayı olmaması durumunda seyirci olarak katılamazlar. TV8, program formatını, şartlarını ve işbu taahhütname maddelerini başvuru sahibine bildirmeden değiştirme hakkına sahiptir.

O Ses Türkiye Hadise ayrılıyor mu?

Ilıcalı O Ses Türkiye ‘ den ayrılan Hadise ‘nin yerine Oğuzhan Koç’la görüştüğünü belirtti. Hem Hadise çok başarılı oldu hem de program çok başarılı oldu” dedi. Yeni sezon jüri kadrosu için aklındaki isimden bahseden Ilıcalı, “O Ses eğlenceli olmak zorunda. Ebru Gündeş ile anlaştık.

You might be interested:  Ziraat Türkiye Kupası Fenerbahçe Beşiktaş Maçı Ne Zaman?(Çözüm bulundu)

O ses Türkiye nin sunucusu kimdir?

Saadet Özsırkıntı (@saadetozsirkinti) • Instagram photos and videos.

O Ses Turkiye biletleri ne kadar?

2 KİŞİLİK O Ses Türkiye Stüdyo Programına Giriş (7 Kasım Salı, Saat:19.00) 90 TL yerine 44 TL! 2 KİŞİLİK O Ses Türkiye Stüdyo Programına Giriş (8 Kasım Çarşamba, Saat:19.00) 90 TL yerine 44 TL! Sahnelere ve seslere yön veren efsane program O Ses Türkiye ‘ yi yerinde izlemek bir ayrıcalık.

O Ses Türkiye stüdyosuna nasıl gidilir?

Sariyer bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden O Ses Türkiye Stüdyosu adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 41SM, 41Y, 47L, 48L.
  2. Metro: M2.
  3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: SRY-08.
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *