Categories Türkiye

Oppo Türkiye Fabrikası Nerede?(Soru)

Verilen bilgiye göre Oppo‘nun Ataşehir’deki bölge merkezinden sadece birkaç kilometre uzaklıkta bulunan ve dört ayda inşa edilen 10.200 m2’lik fabrikasında, yüzde 99’lık kısmı Türk vatandaşı olmak üzere yaklaşık 850 personel istihdam ediliyor.

OPPO Türkiye distribütörü kim?

Türkiye ‘nin lider bilişim teknolojileri şirketi İndeks Bilgisayar, ürünlerini 35’ten fazla pazara sunan Çinli akıllı telefon markası OPPO ile işbirliği gerçekleştirdi. İndeks Bilgisayar bu işbirliğiyle OPPO distribütörü oldu.

OPPO telefon fabrikası nerede?

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’ndan yapılan yazılı açıklamaya göre; Tuzla’da 12 bin metrekare kapalı alana sahip fabrika, Çin menşeli cep telefonu markası Oppo tarafından akıllı telefon üretim tesisine dönüştürüldü.

OPPO Türkiyede fabrika açacak mı?

Güney Koreli Samsung ve Çinli OPPO, akıllı telefon üretimini Türkiye’de gerçekleştirmek ve Avrupa’ya ihraç etmek için İstanbul ve Kocaeli’nde fabrika kuruyor.

OPPO Türkiye’de hangi telefonları üretecek?

OPPO, Türkiye ‘de üretilen ilk modeli olan OPPO A15s’in ardından “Made in Turkey ” ibaresiyle gelen ikinci telefonu Reno5 Lite’yi de kullanıcıların beğenisine sundu.

OPPO Türkiye garantili ne demek?

Garantimiz, Ürünlerin kendisine, ithalatçısına ve satıcısına karşı düzenlenen ilgili ulusal yasal hakları tamamlayacak şekilde OPPO tarafından verilmektedir. Bu nedenle garanti, yürürlükte olan yasalardaki hakları etkilemez yada değiştirmez. ürünler: Dahili pil, kulaklık, USB kablo,şarj cihazı vb.

You might be interested:  2016 Türkiye Satranç Şampiyonu Kim?(Doğru cevap)

OPPO kimlerin?

2004 yılında kurulan Çin merkezli OPPO ‘nun; tasarım, donanım ve performans açısından üstün özellikler taşıyan akıllı telefon modelleri çok yakında Türkiye’deki teknoloji severlerin beğenisine sunulacak. OPPO, yenilikçi teknolojilerle sanatsal yaklaşımı birleştiren global bir akıllı telefon markasıdır.

Oppo fabrikasi ne zaman açılacak?

Kısa süre önce Türkiye’de üretime başlayacağını açıklayan Çinli teknoloji üreticisi Oppo ‘nun Türkiye’deki üretim planı netleşmeye başladı. Tuzla’da bir fabrika kiralayan Oppo ‘nun Şubat 2021’de üretime başlaması bekleniyor.

Oppo telefonlar ne kadar?

En Popüler Oppo Cep Telefonları

  • Oppo A74 128 GB Mavi3.167,04 TL17 satıcı
  • Oppo Reno 5 Lite 128 GB3.589,00 TL36 satıcı
  • Oppo A15 32 GB2.078,00 TL32 satıcı
  • Oppo Reno 4 Lite 128 GB Siyah3.714,00 TL11 satıcı
  • Oppo Reno 5 Lite 128 GB Siyah3.589,00 TL26 satıcı
  • Oppo Reno 4 Pro 256 GB4.799,99 TL9 satıcı

Xiaomi fabrikası nerede?

İstanbul’un Avcılar ilçesinde kurulan fabrikanın yılda 5 milyon adet akıllı telefon üretim kapasitesine sahip olacağı bildirildi. Fabrika Salcomp ve Xiaomi ortaklığıyla kuruldu. Toplamda 30 milyon dolarlık yatırımla 14 bin metrekare araziye kurulan fabrika, bugün yapılan törenle resmen açılmış oldu.

Xiaomi ne zaman türkiyeye fabrika açacak?

Son olarak Türkiye’de fabrika kuracağını duyuran Çin merkezli telefon üreticisi Xiaomi ‘nin üretime başlayacağı tarih ortaya çıktı. Xiaomi ‘den yapılan açıklamada İstanbul’da kurulacak olan fabrikanın 29 Mart 2021’de açılacağı duyuruldu.

Oppo üretime başladı mı?

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Çinli dev akıllı telefon markası OPPO ‘nun, İstanbul Tuzla’da yapımı devam eden fabrikasında test üretimine başladığını açıkladı. Fabrikada yaklaşık 3 ay içinde SMT üretim bandı ve tüm sistemler kuruldu.

Xiaomi Türkiye’de fabrika kuracak mı?

Ülkemizde üretim faaliyetleri resmen başlayacak. Çinli teknoloji devi Xiaomi ‘nin Salcomp ortaklığı ile İstanbul ‘da kurduğu fabrika bugün açıldı. 30 milyon dolara kurulan fabrikanın açılışına Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan video mesajla katıldı.

You might be interested:  Türkiye Ne Okuyor?(En iyi çözüm)

Oppo telefon üreticisi kim?

Oppo telefon markası 2004 yılında Çin’de kurulmuştur. Oppo ‘nun Sahibi Kim? Oppo ‘nun sahibi BBK Electronics’dir.

Türkler hangi telefonu yaptı?

Vestel, Manisa’daki Vestel City’de Türk mühendislerce geliştirilen, yerli tasarım ve üretim eseri akıllı cep telefonu Venus’ü geliştirmeye devam ediyor.

Türkiye’de üretilen cep telefonu var mı?

Samsung Galaxy A serisinde yer alan A21, A30, A70, A80’nin tamamı Türkiye ‘de üretiliyor. Geçen süreçte yerli üretim olarak Oppo A74, Oppo Reno 5Lite, Xiaomi Redmi 9T, Vivo Y11s, TCL 20 SE, realme C21 modelleri lanse edildi.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *