Categories Türkiye

Oppo Türkiye Distribütörü Kim?(Doğru cevap)

Türkiye‘nin lider bilişim teknolojileri şirketi İndeks Bilgisayar, ürünlerini 35’ten fazla pazara sunan Çinli akıllı telefon markası OPPO ile işbirliği gerçekleştirdi. İndeks Bilgisayar bu işbirliğiyle OPPO distribütörü oldu.

OPPO Türkiye kimin?

Oppo ‘nun sahibi BBK Electronics’dir.

OPPO iyi bir marka mı?

IDC’ye göre OPPO, 2018 yılında dünya çapında 5 numaralı akıllı telefon markası olarak seçildi. 40’tan fazla ülkede ve bölgede hizmet veren OPPO, müşterileri için daha iyi bir yaşam oluşturmaya adanmış 6 araştırma merkezine (1’i silikon Vadisi’nde) sahiptir.

OPPO Türkiyede hangi modelleri üretiyor?

Türkiye’de üretilen / montajı yapılan akıllı telefon modelleri

  • Xiaomi: -Redmi 9C, Redmi 9T, Redmi Note 10S.
  • OPPO: – OPPO A15, OPPO A15s, OPPO Reno5 Lite, OPPO A74.
  • Samsung: Samsung, resmi olarak “ Türkiye’de telefon üretme” konusunda bir açıklama yapmıyor.
  • Realme:
  • Vivo:
  • Tecno Mobile:
  • General Mobile:
  • TCL:

OPPO kimlerin?

2004 yılında kurulan Çin merkezli OPPO ‘nun; tasarım, donanım ve performans açısından üstün özellikler taşıyan akıllı telefon modelleri çok yakında Türkiye’deki teknoloji severlerin beğenisine sunulacak. OPPO, yenilikçi teknolojilerle sanatsal yaklaşımı birleştiren global bir akıllı telefon markasıdır.

OPPO Türkiye ne zaman?

Çinli akıllı telefon markası Oppo ‘nun Türkiye ‘de üretilen ilk modeli olan Oppo A15s pazara sunuldu. Aralık 2020’de Türkiye ‘de yatırım yapacağını duyuran ve Mart 2021’de de Tuzla’daki fabrikasında test üretimine başlayan Oppo ‘nun ilk “Made in Turkey ” telefonu, 6.5 inçlik ekran ile geliyor.

You might be interested:  Arabistan Türkiye Uçuşları Ne Zaman Başlayacak?(EN iyi 5 ipucu)

OPPO neyin yan ürünü?

OPPO ÇİN MARKASIDIR Yaptığımız araştırmalar sonucunda Oppo markasının bir Çin markası olduğunu ve 2004 senesinde kurulduğunu öğrendik. Aynı zamanda BBK’nın da kurucusu olan Duan Yongping tarafından kurulan Oppo ‘nun tam ismi Oppo Electronics Corp olarak geçmektedir.

HeyTap Oppo nedir?

HeyTap Health, egzersiz ve sağlık istatistiklerinizi kaydeden ve görselleştiren ve Oppo akıllı giyilebilir cihazlarınızı yönetmenize izin veren kişisel bir fitness uygulamasıdır. Oppo Watch ve Oppo Band’tan egzersiz ve sağlık verilerinizi daha iyi anlayın.

Oppo Reno nasıl bir telefon yorumlar?

Cihaz çok seri. Ekranı çok iyi. Kesinlikle tavsiye ederim. Çok uzun araştırmalar sonucu Oppo Reno 4 almaya karar verdim.iki haftadır kullanıyorum şimdilik çok memnunum.Standart telefon kullanıcısıyım,oyun falan oynamıyorum bütün ihtiyaçlarımı çok rahatlıkla karşılıyor.fotoğraf video benim beklentimi karşıladı.

Reeder hangi ülkeye ait?

Türkiye’ye ilk olarak e-kitap okuyucuyu getirerek pazarda adından bahseden Reeder, marka olarak 2010 yılında tablet modelini piyasaya sunmuştur. Reeder Hangi Ülkenin Markası? Reeder bir Türk telefon markasıdır. Samsun ilindeki fabrikası üzerinde telefon üretimi yapmaktadır.

Samsung hangi telefonu türkiyede üretiyor?

Peki Türkiye’de üretilen yerli üretim akıllı telefonlar hangileri? Samsung Galaxy A serisinde yer alan modeller yani A21, A30, A70, A80 tamamı Türkiye’de üretiliyor. Şu anda Türkiye’deki fabrikada giriş ve orta segment modellerin üretimi yapılıyor.

General Mobile üretim yeri neresi?

Türkiye’nin en çok tercih edilen akıllı telefon markasından General Mobile, Türkiye’de açtığı yıllık 2,5 milyon adet üretim kapasiteli fabrikası faaliyete geçti. Artık cep telefonu Türkiye’de üretilecek.

Samsung markası kime ait?

Samsung (Korece: 삼성 그룹, Samseong Geurup) Lee Byung-Chul tarafından, 1938 yılında kurulmuş olan Güney Kore merkezli bir şirkettir. Yönetim Kurulu Başkanı Lee Kun-Hee’dir. Samsung çeşitli şirketlerden oluşan bir grup olup, bunlardan en önemlisi, Samsung Electronics’tir.

You might be interested:  Türkiye Nato'ya Hangi Olaydan Sonra Girmiştir?(Soru)

Oppo Reno 4 Lite hangi ülkenin?

OPPO yeni akıllı telefon modeli Reno 4 ‘ün Lite versiyonunu Ukrayna merkezli bir alışveriş sitesinde satışa sundu.

Huawei marka hangi ülkenin?

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin’in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *