Categories Türkiye

O Ses Türkiye Yeni Sezon Ne Zaman?(Mükemmel cevap)

O Ses Türkiye 2021 jürileri kim?

O Ses Türkiye 2021 için geri sayım başladı. Geçtiğimiz sezonun jüri koltuğunda Murat Boz, Hadise, Seda Sayan ve Beyazıt Öztürk otururken, bu sene jüri üyeleri değişti. İlk olarak Seda Sayan’ın ayrılığı sonrası jüriye Ebru Gündeş’in dahil olduğu yarışmanın yeni sezon çekimleri başladı.

O Ses Türkiye hangi kanalda oynuyor?

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından O Ses Türkiye ‘nin çekimlerinden bir fotoğraf paylaşarak yeni jüri kadrosunu tanıtmıştı. Yeni sezon çekimlerin başlandığı O Ses Türkiye, ilk bölümüyle 2 Ekim Cumartesi akşamı TV8’de izleyiciyle buluşacak.

O Ses Türkiye Hadise yok mu?

Acun Ilıcalı: Hadise, O Ses Türkiye jürisinde olmayacak – Magazin Haberleri | NTV.

O ses ne zaman başladı?

10 Ekim 2011 /: O ses ne zaman başladı? O Ses Türkiye Ankara Elemeleri hangi otelde? TV8 ekranlarının büyük beğeniyle izlenen yarışma programı O Ses Türkiye ‘de seçmeler tüm hızıyla devam ediyor.

  • 12-14 ARALIK 2019 İSTANBUL- AVANTGARDE TAKSİM OTEL.
  • Adres: Kocatepe, Abdülhak Hamit Cd.
  • 12 ARALIK 2019 KAYSERİ-EMİN KOÇAK OTEL.
  • 13 ARALIK 2019 İZMİR – SMART OTEL.
  • 13 ARALIK 2019 ANKARA -DEMONTİ OTEL.

O Ses rap nereden izleyebilirim?

Acun Ilıcalı tarafından kurulan Exxen platformunda yayınlanan O Ses Türkiye Rap, yalnızca Exxen üyeleri tarafından izlenebilmektedir.

Berk Yılmazer nereli?

Berk Yılmazer, 17 Temmuz 2000’de doğdu, 5 yaşındayken gitar çalmaya başlamıştır. Çeşitli yarışmalarda gitar ve müzik dalında çeşitli ödüller almıştır. 2011’de ailesinin mesleği nedeni ile Nevşehir’e yerleşmiştir.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *