Categories Türkiye

O Ses Türkiye Seçmeleri Hangi Otelde? (Çözünme)

TV8 ekranlarının büyük beğeniyle izlenen yarışma programı O Ses Türkiye‘de seçmeler tüm hızıyla devam ediyor.

  • Telefon: (0212) 235 81 60.
  • https://www.avantgardecollection.com/avantgarde-hotel-taksim.aspx.
  • Telefon: (0352) 330 59 59.
  • https://eminkocakhotel.com/
  • – Adres: İsmet Kaptan, 1368.
  • İletişim: (0232) 402 54 02.

O Ses Türkiye ye katılmak için ne gerekli?

O Ses yarışması başvurusu TV8’in web sitesi üzerinden online olarak yapılmaktadır. TV8 kanalında Acun Ilıcalı’nın sunumu ve 4 jüri üyesinin rekabeti ile ekranlara taşınan bir programdır.

O Ses Türkiye Seçmeleri saat kaçta?

O SES TÜRKİYE Seçmeler 12:00 – 19:00 arasında yapılacaktır.

O Ses Türkiye Çocuklar katılabilir mi?

O Ses Çocuklar, O Ses Türkiye yarışmasının 7-14 yaş aralığındaki çocuklar için hazırlanmış versiyonudur. Birçok ülkede The Voice Kids adıyla bilinir. İlk sezonu 2014 Haziran-Temmuz döneminde yapılmıştır. Sunuculuğu Jess Molho yapmıştır.

O Ses Türkiye 2021 jürileri kim?

O Ses Türkiye 2021 için geri sayım başladı. Geçtiğimiz sezonun jüri koltuğunda Murat Boz, Hadise, Seda Sayan ve Beyazıt Öztürk otururken, bu sene jüri üyeleri değişti. İlk olarak Seda Sayan’ın ayrılığı sonrası jüriye Ebru Gündeş’in dahil olduğu yarışmanın yeni sezon çekimleri başladı.

O Ses çoçuklara nasıl katılabilirim?

Hülya Avşar, Murat Boz, Mustafa Sandal, Hadise Açıkgözün juri üyeliğini yapacağı yarışma programına başvuru yapmak için acunn.com sitesini ziyaret edip yada http://www.acunn.com/ o-ses -turkiye/basvuru bağlantısını adres çubuğuna yazarak formu doldurarak yarışmaya katılmak için başvuruda bulunabilirsiniz.

O Ses Turkiye biletleri ne kadar?

2 KİŞİLİK O Ses Türkiye Stüdyo Programına Giriş (7 Kasım Salı, Saat:19.00) 90 TL yerine 44 TL! 2 KİŞİLİK O Ses Türkiye Stüdyo Programına Giriş (8 Kasım Çarşamba, Saat:19.00) 90 TL yerine 44 TL! Sahnelere ve seslere yön veren efsane program O Ses Türkiye ‘ yi yerinde izlemek bir ayrıcalık.

You might be interested:  Türkiye Hangi Saat Dilimini Kullanır?

O Ses Türkiye stüdyosuna nasıl gidilir?

Sariyer bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden O Ses Türkiye Stüdyosu adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 41SM, 41Y, 47L, 48L.
  2. Metro: M2.
  3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: SRY-08.

O Ses Türkiye var mı?

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından O Ses Türkiye ‘nin çekimlerinden bir fotoğraf paylaşarak yeni jüri kadrosunu tanıtmıştı. Yeni sezon çekimlerin başlandığı O Ses Türkiye, ilk bölümüyle 2 Ekim Cumartesi akşamı TV8’de izleyiciyle buluşacak.

Bade Karakoç kaç yaşında?

20 yaşındaki genç müzisyen Bade Karakoç, ilk single’ı “Time (Zaman)” ile dikkat çekiyor. Albüm hazırlığında olan sanatçı, eylül ayında ikinci single’ı “Geçer Gider”i yayınlayacak.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *