Categories Türkiye

O Ses Türkiye Ne Zaman Var?(En iyi çözüm)

O Ses Türkiye
Kanal Show TV (2011-2012) Star TV (2012-2014) TV8 (2014-günümüz)
Ses formatı Stereo
Yayın tarihi 10 Ekim 2011 – günümüz
Durumu Devam ediyor

15

O Ses Türkiye hangi kanalda oynuyor?

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından O Ses Türkiye ‘nin çekimlerinden bir fotoğraf paylaşarak yeni jüri kadrosunu tanıtmıştı. Yeni sezon çekimlerin başlandığı O Ses Türkiye, ilk bölümüyle 2 Ekim Cumartesi akşamı TV8’de izleyiciyle buluşacak.

O Ses Türkiye Elemeleri nasıl oluyor?

O Ses Türkiye seçmeleri, yarışma başlamadan önce belirli şehirlerde daha önce duyurulmuş olan mekanlarda gerçekleştirilmektedir. Yarışmacılar bu mekanlara giderek performanslarını sergiler ve kabul edilirlerse yarışmaya katılabilirler.

O Ses Türkiye Hadise ayrılıyor mu?

Ilıcalı O Ses Türkiye ‘ den ayrılan Hadise ‘nin yerine Oğuzhan Koç’la görüştüğünü belirtti. Hem Hadise çok başarılı oldu hem de program çok başarılı oldu” dedi. Yeni sezon jüri kadrosu için aklındaki isimden bahseden Ilıcalı, “O Ses eğlenceli olmak zorunda. Ebru Gündeş ile anlaştık.

O Ses Türkiye 2021 jürileri kim?

O Ses Türkiye 2021 için geri sayım başladı. Geçtiğimiz sezonun jüri koltuğunda Murat Boz, Hadise, Seda Sayan ve Beyazıt Öztürk otururken, bu sene jüri üyeleri değişti. İlk olarak Seda Sayan’ın ayrılığı sonrası jüriye Ebru Gündeş’in dahil olduğu yarışmanın yeni sezon çekimleri başladı.

O ses ne zaman başladı?

2 KİŞİLİK O Ses Türkiye Stüdyo Programına Giriş (7 Kasım Salı, Saat:19.00) 90 TL yerine 44 TL! 2 KİŞİLİK O Ses Türkiye Stüdyo Programına Giriş (8 Kasım Çarşamba, Saat:19.00) 90 TL yerine 44 TL! Sahnelere ve seslere yön veren efsane program O Ses Türkiye ‘ yi yerinde izlemek bir ayrıcalık.

You might be interested:  Türkiye Yerli Otomobili Ne Zaman Üretecek? (Çözünme)

O Ses Türkiye stüdyosuna nasıl gidilir?

Sariyer bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden O Ses Türkiye Stüdyosu adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 41SM, 41Y, 47L, 48L.
  2. Metro: M2.
  3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: SRY-08.

O Ses Türkiye Çocuklar katılabilir mi?

O Ses Çocuklar, O Ses Türkiye yarışmasının 7-14 yaş aralığındaki çocuklar için hazırlanmış versiyonudur. Birçok ülkede The Voice Kids adıyla bilinir. İlk sezonu 2014 Haziran-Temmuz döneminde yapılmıştır. Sunuculuğu Jess Molho yapmıştır.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *