Categories Türkiye

O Ses Türkiye Ebru Gündeş Yerine Kim Gelecek?(Soru)

Hadise’nin yerine kim gelecek?

Acun Ilıcalı’dan O Ses Türkiye açıklaması: Hadise ‘ nin yerine Oğuzhan Koç – Magazin Haberleri | NTV.

O Ses Türkiye 2021 jürileri kim?

O Ses Türkiye 2021 için geri sayım başladı. Geçtiğimiz sezonun jüri koltuğunda Murat Boz, Hadise, Seda Sayan ve Beyazıt Öztürk otururken, bu sene jüri üyeleri değişti. İlk olarak Seda Sayan’ın ayrılığı sonrası jüriye Ebru Gündeş’in dahil olduğu yarışmanın yeni sezon çekimleri başladı.

O Ses Türkiye’de Hadise olacak mı?

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı, Candaş Tolga Işık ile Az Önce Konuştum programında O Ses Türkiye ‘nin yeni sezondaki jürisiyle ilgili merak edilenleri anlattı. Ilıcalı, Hadise ‘nin artık O Ses Türkiye ‘de olmayacağını belirterek ” Hadise ‘nin yerine yeni bir isim düşünüyoruz. Hadise ‘yi O Ses Rap’te göreceğiz” dedi.

O Ses Türkiye’nin yeni jürisi kim olacak?

İşte yeni jüri üyeleri… Murat Boz, Beyazıt Öztürk, Ebru Gündeş’in yanı sıra bu sezonun sürpriz isimleri Oğuzhan Koç oldu.

O ses Türkiye ne zamandan beri var?

O Ses Türkiye, birçok ülkede The Voice adı ile yayımlanan şarkı yarışması programının Türkiye versiyonu. 10 Ekim 2011 tarihinde Türkiye ‘de Show TV’de yayımlanmaya başlandı ve 14 Mart 2012 tarihinde Show TV’ye veda etti. 2012-2013 ve 2013-2014 sezonunda Star TV’de yayımlandı.

O Ses Türkiye Ne Zaman Çıkacak?

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından O Ses Türkiye ‘nin çekimlerinden bir fotoğraf paylaşarak yeni jüri kadrosunu tanıtmıştı. Yeni sezon çekimlerin başlandığı O Ses Türkiye, ilk bölümüyle 2 Ekim Cumartesi akşamı TV8’de izleyiciyle buluşacak.

You might be interested:  Kırgızistan Türkiye Manas Üniversitesi Nerede?(Soru)

O Ses Türkiye hangi kanalda?

Saadet Özsırkıntı (@saadetozsirkinti) • Instagram photos and videos.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *