Categories Türkiye

O Ses Türkiye 2015 Şampiyonu Kim Oldu?(EN iyi 5 ipucu)

Sezon ön bakış

Sezon Başlangıç Kazanan
3 16 Eylül 2013 Hasan Doğru
4 29 Eylül 2014 Elnur Hüseynov
5 4 Ekim 2015 Emre Sertkaya

12

Hadise kaç yılında şampiyon oldu?

2014-günümüz: Tavsiye ve Şampiyon.

O Ses Türkiye’de kimler jüri oldu?

Acun Ilıcalı, yapımcılığının yanı sıra sunuculuğunu de üstlendiği ‘ O Ses Türkiye ‘den ilk paylaşımı, 13.4 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yaptı. Ünlü televizyoncunun yayınladığı karede Beyazıt Öztürk, Murat Boz, yeni jüri üyeleri Ebru Gündeş ve Oğuzhan Koç ile sunucu Saadet Özsırkıntı yer alıyor.

Oğuz Berkay Fidan ne zaman şampiyon oldu?

2011-2012 sezonu: Oğuz Berkay Fidan O Ses Türkiye’nin ilk sezonunun kazananı Oğuz Berkay Fidan olmuştu. Programın değişmeyen jüri üyesi Murat Boz’un takımında yarışan Berkay, 1995 doğumlu. Yarışmayı kazandığında henüz 17 yaşındaydı. ‘Beni Ellerden Sayma’ isimli bir single çıkarsa da kalıcı bir başarı elde edemedi.

O ses Türkiye ne zaman basladı?

Hadise Açıkgöz, 22 Ekim 1985 yılında Belçika’da dünyaya geldi. Hadise ‘nin annesi Sivas Yıldızeli ilçesi Fındıcak köyünden, babası ise Merkez, Yavu köyündendir. Şarkıcı aslen Sivaslıdır.

Hadise Kaç tane dil biliyor?

Hadise akıcı şekilde yabancı dil konuşan ünlülerden. Belçika’da doğup büyüyen Hadise Felemenkçe, İngilizce ve Fransızca biliyor. Candan Erçetin, uzun yıllar Galatasaray Lisesi’nde müzik öğretmenliği yaptı.

O Ses Türkiye kaç yıldır var?

O Ses Türkiye programında dört jüri ve bir sunucu yer almaktadır. Yarışma toplamda beş turdan oluşmaktadır.Birinci turda jüri üyeleri adayları sahneye arkası dönük bir şekilde dinler. Eğer adayın sesini beğenirse butona basar ve bulunduğu koltuk sahneye doğru döner. Şarkı bitene kadar tüm jüriler butona basabilir.

You might be interested:  Türkiye Hangi Tarihte Nato'ya Üye Olmuştur?

O ses Türkiye nin sunucusu kimdir?

Saadet Özsırkıntı (@saadetozsirkinti) • Instagram photos and videos.

O Ses Türkiye hangi jüriler kazandı?

Oylamaların sonucuna göre ise Bihter 4., Fatma 3., İbrahim 2. ve Oğuz 1. olarak yarışmanın şampiyonu olmuştur. Yarışmanın 1.si olan Oğuz Berkay Fidan Murat Boz’un ekibinden olduğu için şampiyon jüri Murat Boz olmuştur.

O Ses Türkiye Mustafa Bozkurt kaçıncı oldu?

Gecenin sonunda halk oylaması ile Mosharraf ve Mustafa Bozkurt son ikiye kaldı. Şafak Türküsü ve Hakim Bey ile büyük beğeni toplayan Mustafa Bozkurt ise galibiyeti göğüsleyerek Türkiye ‘nin “ O Ses ‘i” oldu.

O ses ne zaman başladı?

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından O Ses Türkiye ‘nin çekimlerinden bir fotoğraf paylaşarak yeni jüri kadrosunu tanıtmıştı. Yeni sezon çekimlerin başlandığı O Ses Türkiye, ilk bölümüyle 2 Ekim Cumartesi akşamı TV8’de izleyiciyle buluşacak.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *