Categories Türkiye

O Ses Türkiye 1.Sezon Kim Kazandı?(En iyi çözüm)

Sezon ön bakış

Sezon Başlangıç Kazanan
1 10 Ekim 2011 Oğuz Berkay Fidan
2 1 Ekim 2012 Mustafa Bozkurt
3 16 Eylül 2013 Hasan Doğru

12

O Ses Türkiye 2020 Şampiyonu kimin takımında?

O Ses Türkiye 2020 birincisi olan Alkan Dalgakıran aynı zamanda otomobil ödülünü de kazan isim oldu. ALKAN DALGAKIRAN KİMDİR? Yalovalı olan Alkan Dalgakıran, Bursa’da eğitim hayatına devam ediyor. Trafik adında bir müzik grubuna üye olan 25 yaşındaki Dalgakıran O Ses Türkiye ‘de Seda Sayan’ın takımında yarıştı.

O Ses rap 1 kim?

Exxen’de yayınlanan O Ses Rap ‘ın şampiyonu Ekin Işık Koşar müthiş performansıyla seyirciyi coşturdu

O Ses Türkiye kaç yıldır var?

O Ses Türkiye programında dört jüri ve bir sunucu yer almaktadır. Yarışma toplamda beş turdan oluşmaktadır.Birinci turda jüri üyeleri adayları sahneye arkası dönük bir şekilde dinler. Eğer adayın sesini beğenirse butona basar ve bulunduğu koltuk sahneye doğru döner. Şarkı bitene kadar tüm jüriler butona basabilir.

O Ses Türkiye jüri üyeleri kimler?

Acun Ilıcalı, yapımcılığının yanı sıra sunuculuğunu de üstlendiği ‘ O Ses Türkiye ‘den ilk paylaşımı, 13.4 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yaptı. Ünlü televizyoncunun yayınladığı karede Beyazıt Öztürk, Murat Boz, yeni jüri üyeleri Ebru Gündeş ve Oğuzhan Koç ile sunucu Saadet Özsırkıntı yer alıyor.

Alkan Dalgakıran kimin takımı?

Seda Sayan’ın takımında yarışan alan Alkan Dalgakıran ‘ın sosyal medyada oldukça destekleyeni bulunuyor. Alkan Dalgakıran son olarak, Müslüm Gürses’in Nilüfer şarkısını seslendirerek yarı finale geçme hakkını kazanmıştı.

You might be interested:  Türkiye Hangi Yarimkurededir? (Çözünme)

Alkan Dalgakıran kimi seçti?

‘O Ses Türkiye’ şampiyonu Alkan Dalgakıran neden Seda Sayan’ı seçtiğini anlattı! – Magazin Haberleri – Milliyet.

O Ses Türkiye hangi kanalda?

ACUN, İLK FOTOĞRAFI PAYLAŞMIŞTI Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından O Ses Türkiye ‘nin çekimlerinden bir fotoğraf paylaşarak yeni jüri kadrosunu tanıtmıştı. Yeni sezon çekimlerin başlandığı O Ses Türkiye, ilk bölümüyle 2 Ekim Cumartesi akşamı TV8’de izleyiciyle buluşacak.

Berk Yılmazer nereli?

Berk Yılmazer, 17 Temmuz 2000’de doğdu, 5 yaşındayken gitar çalmaya başlamıştır. Çeşitli yarışmalarda gitar ve müzik dalında çeşitli ödüller almıştır. 2011’de ailesinin mesleği nedeni ile Nevşehir’e yerleşmiştir.

O Ses Türkiye Resul Aydemir kimi seçti?

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Resul Aydemir (Misal), Çocukluğum şarkısını seslendirdi. Tüm jüri üyeleri Resul Aydemir (Misal)’in sesine döndü. Resul, Gökhan ve Hakan’ın takımına katılmaya karar verdi.

O Ses Türkiye Hadise’nin yerine kim geldi?

Acun Ilıcalı’dan O Ses Türkiye açıklaması: Hadise ‘ nin yerine Oğuzhan Koç – Magazin Haberleri | NTV.

O ses Türkiye nin sunucusu kimdir?

Saadet Özsırkıntı (@saadetozsirkinti) • Instagram photos and videos.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *