Categories Türkiye

Nyx Türkiye Mağazası Nerede? (Çözünme)

NYX nereden alabilirim?

NYX PROFESSIONAL MAKEUP Ürünlerinin Bulunduğu Diğer Mağazalarımız:

  • Watsons Taksim – İstanbul.
  • Watsons Akasya – İstanbul.
  • Watsons Mavibahçe – İzmir.
  • Watsons İstinye Park – İstanbul.
  • Watsons Terracity – Antalya.
  • Watsons Marmara Park – İstanbul.
  • Watsons Tunalı Hilmi – Ankara.
  • Watsons Palladium Ataşehir – İstanbul.

NYX hangi ülke?

Dünden bugüne NYX Professional Makeup NYX Professional Makeup makyajda yeniliğin başkenti Los Angeles, California’da doğdu. NYX Professional Makeup markası ortaya çıktıktan kısa bir süre sonra ünlü bloggerların, makyaj aşıklarının favori markalarından biri haline geldi.

NYX açılımı nedir?

NYX adını, güzel ve güçlü olan Antik Yunan’daki geceyi simgeleyen Niks’ten alıyor. Uzun süre kalıcı ve göz alıcı renkleri olan bir güzellik markası için gerçekten ideal bir isim.

NYX hangi marka?

NYX Cosmetics, 1999 yılında Toni Ko tarafından kurulan kozmetik ürünleri markasıdır. Uluslararası bazı organizasyonlar NYX Cosmetics ürünleriyle hayvanlar üstünde deney yapmadığını onaylamıştır. NYX Cosmetics 2014 yılında L’Oréal tarafından satın alındı.

Watsons da NYX var mı?

Editörün Notu: NYX Professional Makeup Watsons indiriminin hem Watsons online alışveriş sitesinde hem de Watsons mağazalarında geçerli olduğunu unutma.

Nyx Bare With Me hangi renk?

Nyx Professional Makeup Bare With Me Tinted Skin Veil Fondöten – Natural Soft Beige.

NYX sahibi kim?

L’Oréal markası genel merkezi Los Angeles’ta bulunan NYX makyaj markasını satın alarak kozmetik ağına bir yenisini daha katacak. Yaklaşık 15 yıl önce Toni Ko tarafından kurulan NYX makyaj markası, 2013 yılında, yüzde 46’lık bir büyüme açıkladı.

You might be interested:  Türkiye Yabancı Okullar Sorunu Hangi Ülkeyle Yaşandı?(Çözüm bulundu)

NYX Cruelty Free mi?

NYX Cosmetics de, PETA’dan tasdiklenen cruelty – free sertifikası ile hayvanlar üzerinde deney yapmadığını kanıtlayan ve bununla gurur duyan bir marka olarak bu farkındalığı sürdüreceğine garanti veriyor.

NYX Shine Killer ne işe yarar?

Nyx Professional Makeup Shine Killer Işıltılı dünyadaki savaşta güçlü silahınız! Mat bir görünüm için favori fondöteninizden önce uygulayabilirsiniz. Parlamayı kontrol altına alacak ve gün boyu mat makyajınızı koruyacaktır.

Nyx kapıda ödeme var mı?

Web sitemizde yalnızca kredi kartı ile ödeme seçeneği mevcuttur. Nakit, havale/EFT ve kapıda ödeme seçenekleri bulunmamaktadır.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *