Categories Türkiye

Mi Band 6 Ne Zaman Türkiye Ye Gelecek? (Çözünme)

Mi Band 6 kaç metre çeker?

50 metre suya dayanıklılık Otomatik kulaç sayısı algılama5 ATM su geçirmezlik özelliği* ile Smart Band ‘i duşta, yüzme havuzunda ve sörf yaptığınız sırada kullanın.

Mi Band 6 su geçirmez mi?

Xiaomi Mi Band 6 akıllı bileklik, 50 metreye kadar suya dayanıklı olma özelliğiyle ön plana çıkar. Bu özelliği sayesinde bilekliğinizi duşta veya yüzme esnasında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Mi Band 6 NFC var mı?

Fiyat performans odaklı akıllı bileklik kategorisinin öncüsü olan Mi Band serisinin en yeni üyesi tanıtıldı. Tasarımı ve özellikleriyle serinin bir önceki nesline benzerliği ile dikkat çeken bileklik, altı farklı renk seçeneği ile öne çıkıyor. Xiaomi Mi Band 6 adını taşıyan yeni bileklik, NFC ‘li bir versiyona da sahip.

Mi Band 6 denize girilir mi?

Özellikle dalis icin uretilenler haric tabi. Bu sebeple denize girmeyin. Havuz dışında kullanmak tavsiye edilmiyor.

Mi Band 6 Pai nedir?

PAI, kullanıcının vücut durumunu daha sezgisel olarak kontrol etmesini sağlayan algoritma yoluyla kalp atış hızı değerini daha anlamlı bir PAI değerine dönüştüren kişisel bir aktivite göstergesi. Tüm bunlara ek kadın kullanıcılar için adet dönemi tahmini ve titreşim hatırlatıcıları da var.

Mi Band 5 telefondan kaç metre çeker?

Ekranı büyüyen akıllı bilekliğin sistemi içerisinde yüzden fazla saat arayüzü bulunuyor. Bluetooth 5.0 bağlantı özelliği bulunan akıllı bileklik, 30 dakika süreyle 50 metreye kadar suya dayanıklı kalabiliyor.

You might be interested:  Avrupa Konseyi Ne Zaman Kuruldu Türkiye Ne Zaman Üye Oldu?(En iyi çözüm)

Mi Band 4 kaç metre çeker?

Mi Band 3’e kıyasla biraz daha büyük olan ve şarj pimleri arka tarafa alınan yeni bileklik, bir önceki model ile benzer şekilde 50 metreye kadar suya dayanıklı.

Akıllı saat telefona kaç metre çeker?

— Telefon ile saat arasındaki mesafe 5 ~ 10 metre aşıldığında saat titreşime başlar ve hatırlatma, telefon kaybolmasını önler.

Mi Band 6 için hangi uygulama?

Xiaomi Mi Band 6, Mi Fit uygulaması üzerinden gelen ilk güncellemesi ile uyku nefes kalitesi özelliği kazanmıştı.

Mi Band 6 ne işe yarar?

Xiaomi, 6 fitness aktivitesini ise otomatik algılayarak takip gerçekleştiriyor. Adını Pomodoro Tekniği’nden alan bir Pomodoro Zamanlayıcı özelliği de bulunan Mi Band 6, bu zaman yönetimi özelliği ile kullanıcıların 25 dakika boyunca tüm bildirimlerden uzak kalarak daha iyi odaklanmasını sağlıyor.

Mi Band 6 ne kadar sürede şarj oluyor?

Mi Band 6 özellikleri 125 mAh pil kapasitesine sahip Xiaomi Mi Band 6, 14 güne kadar şarj süresi vaat ediyor. Açıklanan verilere göre, cihazın pili iki saat içerisinde yüzde yüz dolabiliyor. 30 farklı aktivite modu bulunan bileklik dans, zumba, kriket, basketbol ve kickboks aktivite modları ile dikkat çekiyor.

Mi Band 5 NFC var mi?

Manyetik şarj özelliği Mi Band 5 ‘in diğer özelliklerini 5ATM’ye kadar suya dayanıklılık, Bluetooth 5.0 ve NFC desteği (bir modelde) olarak sıralayabiliriz. Akıllı bileklik 18 Haziran’da satışa sunulacak. Mi Band 5 ‘in standart versiyonu 27 dolar, NFC özellikli modeli ise 32 dolar fiyat etiketi taşıyor.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *