Categories Türkiye

Mediakraft Türkiye Nerede?(En iyi çözüm)

Oha diyorum nerede yaşıyor?

Mediakraft Türkiye – Kadıköy’da Ofis.

Mediakraft ın sahibi kim?

Ersan Özer (d. 15 Haziran 1969; Hadımköy, İstanbul), Türk İnternet girişimcisi; televizyon yazarı, televizyon yönetmeni ve gazete yazarı. Uzman TV ve Mediakraft Türkiye’nin kurucusu.

Mediakraft nerede yaşıyor?

merkezi köln, almanya olan multi channel video network. köln, berlin, warschau, ıstanbul’da ofisleri bulunuyor. çocuk ve ergenler için youtube kanalları işleten kuruluş. 7-12 yaş arası hedeflemeleri var anladığım kadarıyla.

Mediakraft ne kadara satıldı?

Ersan Özer’in Türkiye Yönetici Ortağı olduğu Mediakraft, 16.5 milyon euro yatırım aldı – Webrazzi.

Oha Diyorum Serdar ne mezunu?

2004 yılında Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun oldum. Mezun olmadan önce çalışmaya başladığım Anadolu Ajansı’nda muhabirlik yaptım. Mezun olduktan sonra 6 yıl çeşitli gazete ve dergilerde muhabir ve editör olarak çalıştım.

Mediakraft Serdar kimdir?

oha diyorum youtube kanalının olgun ve bilge kişisi. 81 doğumludur. ‘ serdar başkan ile bilim makinesi-99 soruda hayat ve bilim ‘ adlı kitabın yazarıdır. mediakraft ekibinin beyni bence.

Mediakraft satıldı mı?

Haziran 2017’de Gamigo, açıklanmayan bir meblağ karşılığında Mediakraft Networks’ü satın aldı.

Melih Oha diyorum kaç yaşında?

2011 yılında kurulan ve bugüne kadar 52,5 milyon dolar yatırım alan Mediakraft Networks, 2017 yılında Media And Games Invest tarafından satın alınmıştı.

Mediakraft ne zaman açıldı?

Abuaf, son olarak Mediakraft’tan ayrıldığını açıklamıştı.

You might be interested:  Türkiye Hırvatistan Maçı Ne Zaman 2018?(En iyi çözüm)

Oha diyorum ayrıldı mı?

Youtube üzerinden yayınladığı videolar ile adından söz ettiren ve milyonlarca takipçisi bulunan Oha Diyorum kanalında bir ayrılık yaşandı. Kanalın demirbaş isimlerinden birisi olan Fırat Sobutay kanaldan ayrıldığını açıkladı.

Serdar Aksu Kaç Yaşında?

Çıktığı dönemde özgün sayılabilecek Uzman TV, 6 ayda geliştiriliyor ve 2007 Haziran’da kapılarını açıyor. Ersan Özer, televizyonculuk deneyimine rağmen ilk çekimlerin çok iyi olmadığını (hatta kötü), zamanla işleri toparladıklarını söylüyor.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *