Categories Türkiye

Mazda 3 2019 Türkiye Ne Zaman Gelecek?(Çözülmüş)

Mazda 3 ne zaman Türkiyeye gelecek?

Mazda 3, ülkemizde çok satan ve bir o kadarda sevilen bir model. 2021 yılında 4.nesil,yenilenmiş hatları ve özellikleri ile bizlerle olacak.

2021 Mazda 3 gelecek mi?

2021 Mazda3 yelpazesi önümüzdeki sene içinde Japonya’da satışa sunulacak. Hem sedan hem de hatchback gövde tipiyle satılan otomobil dizel versiyona da sahip olacak.

Mazda CX 30 Türkiye’ye gelecek mı?

CX – 30 ‘un 2021 ilk çeyrekte yani Mart 2021 tarihine kadar Türkiye de satışa çıkması bekleniyor.

Yeni Mazda ne zaman gelecek?

Nikkei Asia’nın haberine göre Mazda, sıralı altı silindirli motorla donatılmış otomobillerinin üretimine 2022’nin ilk aylarında başlayacak. Söylentileri ” Mazda ile çalışan parça tedarikçilerine” dayandıran Nikkei Asia, imalatın Yamaguchi bölgesindeki Hofu fabrikasında yapılacağını öne sürüyor.

Mazda 3 Sedan ne zaman gelecek?

Mazda ‘nın beklenen yeni sedanı Mazda 3 ‘ün 2021 modeli geliyor.

Mazda 2 türkiyeye ne zaman gelecek?

Henüz Türkiye fiyatları belli olmayan Mazda2 ‘nin satışa sunulmasıyla birlikte Türkiye ‘de de küçük sınıftaki dengeleri alt üst etmesi bekleniyor. Mazda Türkiye yönetimi tarafından sosyal medya hesaplarından açıklanan bilgiye göre Yeni Mazda 2 Türkiye ‘de Mart ayından itibaren satışa sunulacak.

Mazda hangi ülkenin malı?

Mazda Motor Corporation, Hiroşima, Japonya temelli bir Japon otomobil markası. Mazda, hayatına 1920 yılında Japonya’da kurulan mantar üreten bir fabrika olan Toyo Cork Kogyo Co.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *