Categories Türkiye

Masterchef Türkiye Kim Kazandı? (Çözünme)

MasterChef son oyunu kim kazandı?

Oyunun kazananı Dilara, Sergen, Tahsin, Burcu, Mert ve Safanur’un yer aldığı mavi takım oldu. 5

MasterChef dün kim dokunulmazlık aldı?

Mavi ve kırmızı takım yarışmacıları eleme potasına gitmemek için tezgah başına geçti. Tabakların tadımını yarışmacıların en yakınlarının yaptığı dokunulmazlık oyununda kazanan mavi takım oldu. Bireysel dokunulmazlığı ise Eren kazandı. 3

Mastır Şefte kim potaya gitti?

KİMİ POTAYA GÖNDERDİ? Mavi takım haftanın ikinci takım oyununu da kaybedince yine bir bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Bu dokunulmazlığı kazanan isim Tahsin olurken, yarışmacı direkt olarak kaptan Ateş’i potaya gönderdi.

MasterChef Şefte kim elendi?

Potaya giden Pelin, Emre, Hasan, Dilara, Burcu ve Mert yarışmanın son 11’ine kalmak için yoğun çaba sarf etti. MasterChef ‘e bu hafta veda eden isim Emre oldu. Emre gözyaşları içinde yarışmaya veda etti.

MasterChef dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

İşte tüm detaylar Perşembe akşamı Sakarya’da düzenlenen oyunda yarışmacılar; dımbıl çorbası, ayva dolması, tavuk dartılı keşkek, ıslama köfte ve kabak tatlısı yemeklerini yaptı. Kazanan ise kırmızı takım oldu ve mavi takım bireysel dokunulmazlık için yeniden mutfağa girdi. Dokunulmazlığı Eren kazandı.

MasterChef potaya kim gitti 31 Ağustos?

MasterChef ‘te bu akşam haftanın ilk iki eleme adayı belli oldu. Bu eleme adaylarından biri, bireysel dokunulmazlığı kazanan isim tarafından belirlendi. Dokunulmazlığı kazanan Sergen, eleme potasına gönderdiği isim Emre oldu.

Master Şef ten en son kim elendi?

Sona kalan üç isim Burcu, Araz ve Azize oldu. Üç isim Somer Şef ‘in imza tabağı olan Hint yemeği “Pani puri” hazırladı. Sona kalan 3 isim arasından MasterChef ‘e veda eden isim Azize oldu. Elenmesinin ardından açıklamalarda bulunan Azize, “Yeri geldi çok aşağılandım, bunu en yakınlarım yaptı.

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (нет голосов)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *